«محسن حججی» شهیدی که خداوند او را پذیرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از همدان، عبدالعظیم رضایی فرماندار ملایر شب گذشته در یادواره 57 شهید روستای حسین‌آباد شاملو در شهرستان ملایر، اظهار کرد: عزت، امنیت، عظمت، اقتدار و آبرویی که امروز نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران دارد، از برکت خون شهیدان عزیز است.
وی با اشاره به دوران هشت سال دفاع مقدس، بیان کرد: اگر هشت سال دفاع مقدس در دنیا ثبت شد و رقم خورد به علت رشادت‌های این عزیزان بود چرا که خون همین شهدا نظام و مردم را بیمه کرده و برکت بزرگی برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.
رضایی ادامه داد: به هرکدام از شهدا که نگاه می‌کنیم می‌بینیم از بهترین‌هایی بودند که خداوند به میهمانی خودش پذیرفت و به آنها عزت داد و با همین عزت بود که توانستیم در مقابل دنیا بایستیم.
فرماندار ملایر عنوان کرد: بیش از 40 کشور دنیا با پیشرفته‌ترین سلاح‌های نظامی هشت سال به جنگ با مردم مسلمان ایران آمدند اما ما با دست خالی و با توکل و اعتقاد راسخ به خداوند و با روحیه ایثار و شهادت در مقابل همه آنها ایستادیم و حتی یک وجب از خاک کشورمان را به آنها ندادیم.
وی با تأکید بر اینکه هرکس در هر پست و مسئولیتی مدیون شهدا است، خاطرنشان کرد: این اقتدار و موفقیت، مدیون خون شهدای عزیز است و این باب شهادت هرگز بسته نشده و رسیدن به شهادت یعنی مشاهده حقیقت از نزدیک و نصیب هر کسی نیز نخواهد شد.
رضایی گفت: هر کس را که خداوند بپذیرد، فوز عظیمی نصیب او خواهد شد و به عنوان نمونه‌ای که امروز در تمام محافل بین‌المللی و در بین همه آزادگان از آن یاد می‌شود، شهید عزیز «محسن حججی» است و چه افتخار و عزتی بالاتر از اینکه این شهید سر عزیزش را تقدیم اسلام کرد و مانند سید و سالار شهیدان به میهمانی خداوند شتافت.

نظرات بسته شده است.