مدافعان حرم تامین کننده امنیت نظام مقدس اسلامی هستند/ مراسم بزرگداشت شهید همایون اصغری در تیران برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازسفیر تیران و کرون؛ رئیس بنیاد شهید تیران و کرون با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: مدافعان حریم اهل بیت با خون مطهرشان از دستیابی دشمنان به مقاصد شوم خود برای نابودی اسلام جلوگیری کرده و موجب تقویت وحدت و انسجام مردم و نظام می شوند.

مهرداد حسن پور با بیان اینکه مدافعان حرم تامین کننده امنیت نظام مقدس اسلامی هستند، گفت: مدافعان حرم با نبرد با گروهک تروریستی داعش از پیش روی آن ها در کشورهای اسلامی و جسارت به حرم مطهر خاندان اهل بیت به خصوص حرم حضرت زینب کبری و حضرت رقیه سلام الله علیها جلوگیری می کنند.

وی افزود: حضور نیروهای تیپ فاطمیون از کشور افغانستان بسیار موثر بوده و عملیات‌های موفقیت‌آمیزی از سوی این مدافعان صورت گرفته است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تیران و کرون ضمن تبریک و تسلیت شهادت همایون اصغری از تیپ فاطمیون که ساکن شهر تیران بود، تصریح کرد: این شهید همرزم شهید حججی، با دلاورمردی خود افتخاری را برای خانواده خویش و مردم شهرستان تیران و کرون رقم زد و پیکر پاکش عصر روز چهارشنبه بر روی دستان مردم شهرستان تشییع خواهد شد.

وی ادامه داد: حضور پرشور مردم در این مراسم تشییع، نشان از قدرشناسی مردم شهیدپرور و ولایت مدار تیران و کرون خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: مراسم گرامیداشت این شهید بزرگوار از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در مسجد سید الشهدای تیران برگزار می شود که از عموم مردم دعوت می شود در این مراسم معنوی حضور بهم رسانند.

نظرات بسته شده است.