مرتبه ای بالاتر از شهادت وجود ندارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازصبح اردستان؛ حسن زارعی در یادواره شهدای اردستان درحسینیه سیدالشهداء، اظهار کرد: عید غدیر را بیشتر توجه کنید زیرا اگر توجه شده بود عاشورا و سقیفه بوجود نمی آمد.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس گفت: همه موجودات در حال ریزش و رویش هستند و انسان که اشرف مخلوق خداوند است دو بُعد دارد که یکی روحانی و دیگری حیوانی است.

زارعی با بیان اینکه داعش امروز توسط صهیونیست ها ساخته می شود تا مسلمانان کشورهای مختلف را به شهادت برساند، تصریح کرد: داعش با نام پیامبر و خدا فرزندان را جلوی چشم پدران و مادران سر می برد تا چهره اسلام را مخدوش کند.

وی تاکید کرد: یادواره شهدا برگزار می کنیم تا با منش و روش شهدا آشنا شده و بتوانیم آن را در زندگی روزمره بکار گیریم تا دچار نقصان نشویم.

زارعی همچنین با اشاره به مقام شهید و شهادت افزود: هر چه در دنیا وجود دارد یک بهتر و بالاتری هم دارد و فقط شهادت است که بالاتر از آن مرتبه ای وجود ندارد.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس در خصوص مقام معظم رهبری گفت: ولی امر مسلمین کسی که واجب الاطاعت است می گوید: شهید حججی حجت خدا برای ماست و وقتی شخصیتی همچون مقام معظم رهبری چنین مطلبی را بیان می کنند برای ما جای هیچ شبهه ای وجود ندارد.

وی با اشاره به گرفتن سلفی توسط نمایندگان مجلس یادآوری کرد: شهادت شهید حججی موجب از بین بردن این عمل زشت شد و اسلام را به گونه ای در برابر این حملات کشورهای غربی بیمه کرد.

زارعی شهادت شهید حججی را افتخاری برای ایران دانست و تصریح کرد: این شهادت ضمن اینکه اقتدار ایران را به رخ جهانیان کشید، دشمنی دشمنان ایران را برای همگان نمایان کرد.

وی خاطرنشان کرد: هنوز عده ای حرفهای دشمن را تکرار می کنند و انسانهای کج فهمی هستند که حضور داعش در منطقه را احساس نکرده اند.

زارعی با توجه به هوشیاری ایران در منطقه گفت: دشمنان اقتدار جمهوری اسلامی ایران را متوجه شده اند که اینگونه در مقابل ما موضع گرفته اند.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس با توجه به این نکته که در سبک زندگی دچار تزلزل شده ایم افزود: با این اوصاف اگر دشمن فشاری وارد کند دچار مشکل می شویم زیرا سبک زندگی ها اسلامی نیست.

نظرات بسته شده است.