نحوه شهادت “شهید حججی” نشان‌دهنده عمق کینه جریان‌های تکفیری با اسلام ناب و تشیع است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از ملایر محمد کاظمی شامگاه سه‌شنبه در نوزدهمین یادواره 57 شهید روستای حسین آباد شاملو اظهار داشت: امنیت و اقتدار فعلی کشور اسلامی به یمن رهبری‌های اندیشمندانه مقام‌معظم رهبری و خون‌هایی است که برای حفظ و حراست این نظام مقدس ریخته شده است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری یادواره شهدا علاوه بر آشنایی نسل جوان که دوران دفاع مقدس را ندیده‌اند گفت: برگزاری این یادواره‌ها این مطلب را به مسئولان یادآوری می‌کند که آنها میراث‌دار خون شهدا هستند.

کاظمی با اشاره به نحوه شهادت شهید حججی تصریح کرد: نحوه شهادت این شهید مدافع حرم واقعا عمق کینه ظالمان، قداران و کینه توزان با فرهنگ شیعه، اسلام و اعتقادات دینی را نشان می‌دهد، گفت: شهدا با حماسه آفرینی‌‌های خود الگوی ما برای مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار هستند.

نماینده مردم ملایر با اشاره به سخنان سردار سلیمانی در سیمنار نماز که ما هرچه داریم از این مساجد است گفت: سردار سلیمانی از روحانیون و ائمه جماعات خواست بحث اصلاح‌طلب و اصولگرا  را مطرح نکنند چرا که همه‌کسانی که دل در گرو این نظام و انقلاب دارند باید در کنار سفره این انقلاب و‌ نظام حضور داشته باشند.

کاظمی با اشاره به اینکه اقتدار و ‌امنیت امروز کشور به یمن خون‌های ریخته شده برای حفظ اسلام وکیان اسلام است، گفت: بیشترین درسی که برگزاری یادواره شهدا برای مسئولان دارد این است که آنها باید با عملکرد، رفتار و ‌گفتار خود در مسیر شهدا میراث دار خون شهدا باشند.

وی با اشاره به برگزاری مراسم با شکوه تحلیف رئیس جمهور با حضور بیش از 140 هیئت عالی رتبه از اقصی نقاط دنیا اظهار داشت: ضروری بود این اقتدار ،عظمت ،شکوه و اقتدار را به رخ جهانیان بکشیم و با سیاست‌‌های مدبرانه و درست وزارت خارجه و مسئولان کشور در این فضایی که اروپا هم ‌احساس امنیت ندارد چنین مراسم بزرگی را بدون مشکل و با امنیت تمام برگزار کردیم.

کاظمی با اشاره به وجود ترکیب‌ها و جریان‌های مختلف سیاسی در مجلس تصریح کرد: نمایندگان ملت ایران هر زمان که پای منافع ملت و‌ مصالح نظام مطرح بوده است فارغ از هر حزب و‌جریان و ‌نگاه سیاسی، منافع ملی را مد نظر قرارداده و از آن دفاع می‌کنند.

نماینده مردم‌ ملایر با اشاره به اینکه روستای حسین‌آباد شاملو همواره در خط دیانت و اسلام و نظام حضور گسترده‌ای داشته است، گفت: مردم این روستا همواره در عرصه‌های مختلف حضور چشمگیری داشته و فرزندان ارزشمندی را به نظام و‌ انقلاب تقدیم کرده است.

وی با بیان اینکه مردم روستای حسین‌آباد شاملو در گذشته و امروز همواره در خط انقلاب، امام ‌و ‌رهبری بودند گفت: من به عنوان نماینده‌ مردم ملایر و آقای رحیمی به عنوان معاون سیاسی و‌ امنیتی دادستان دیوان محاسبات کشور که اهل این روستا هستیم، امیدواریم که بتوانیم در موقعیت‌های که هستیم در خدمت نظام و‌انقلاب بوده و ‌منشاء خدمات اثرگذار و‌ مفیدی برای کشور باشیم.

نظرات بسته شده است.