اجرای طرح درمانی «شهید حججی» در خرم‌آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛سرگرد ملک آرا مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان و سپاه ناحیه خرم‌آباد طرح درمانی شهید محسن حججی از یکم شهریور ماه سال ۹۶ به مدت یک هفته به صورت رایگان در پارک شریعتی خرم‌آباد اجرا می‌شود.

وی افزود: در این طرح خدمات درمانی، بهداشتی و دندانپزشکی به مسافران تابستانی و عموم مردم شهرستان خرم‌آباد به صورت رایگان ارائه می‌شود.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان عنوان کرد: در این طرح که از یکم تا هفتم شهریور ماه از ساعت ۱۸ عصر تا ۲۲ شب با حضورپزشک، پرستار، مشاور، روانشناس، کارشناس آزمایشگاه و کارشناس بهداشت بصوت رایگان برپا می‌شود امیدواریم که با انجام این اقدامات، رفاه درمانی عموم مراجعه کنندگان را فراهم کنیم.

وی بیان کرد: این طرح با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان، سپاه ناحیه خرم آباد، موسسه تامین درمان بسیجیان استان، جمعیت هلال احمر استان و دیگر ادارات مرتبط در محل پارک شریعتی خرم‌آباد اجرا می‌شود.

انتهای پیام /د

طرح درمانی «شهید حججی» در خرم‌آباد اجرا می‌شود

نظرات بسته شده است.