پیام مردم مرودشت به خانواده شهید حججی و شهدای مدافع حرم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سایت خبری مرودشت نا، مردم شهید پرور مرودشت در گفتگو با خبرنگار مرودشت نا پیام هایی را برای خانواده شهید حججی و شهدای مدافع حرم ارسال کردند.

حسین رضایی یکی از کسبه مرودشتی در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: خون شهید حججی روح تازه ای از مقاومت، ایثار و شجاعت را در جوانان این مرز و بوم پدید آورد و قطعا شهید حججی تنها نبوده و نیست و از این پس بسیاری از جوانان ما این شهید و سردار نامی اسلام را به عنوان الگوی خود برمی گزینند.

علی نوروزی دیگر شهروند مرودشتی گفت: مردم ایران نسبت به اهل بیت شور خاصی دارند و همواره در دفاع از وطن شان و مذهب شان پیشرو هستند و این را می توان از تعداد شهدایی که تا الان در گوشه و کنار کشور برای دفاع از آرمان هایشان فدا کردند، فهمید.

نوروزی افزود: نگاه پرصلابت شهید حججی هم در لحظه شهادت نشان می دهد که برای آرمانش در کشور سوریه حضور یافته و تا لحظه آخر از ترک دنیا واهمه ای ندارد و آمده است که دین خدا را یاری کند.

حسین یکی از کسبه بیان کرد: خانواده شهید حججی و همه ملت ایران باید به چنین فرزند برومندی افتخار کنند، کسی که می داند چند لحظه دیگر زندگی اش در دنیا پایان می یابد و سر تسلیم فرو نمی آورد و زانو نمی زند و همچنان مصمم است قطعا یک قهرمان عزیز است و اجرش در این راه محفوظ است.

وی اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس هم قهرمانان این چنینی کم نداشتیم اما جوانان این دوره با شهدای مدافع حرم و شهید حججی می توانند با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند و از آن الگوبرداری کنند.

محسن حاتمی یکی دیگر از شهروندان بیان داشت: شهدای حرم واقعا مظلوم هستند و به نظرم شهید حججی با شهادتش علاوه بر دفاع از عباس گونه از حریم حضرت زینب و آل الله توانست با چشمانش بخشی از این مظلومیت را به من و شما نشان دهد و به ما بفهماند که دین خدا یار میخواهد نه سربار.

محمد مهدی بهمنی از فعالان سیاسی و فرهنگی مرودشت بیان داشت: محسن  عزیز؛  شهید حریم ولایت، عکس استوارت  و صلابتت در حرکت به قربانگاه را دیدم  و یاد مدافع  حرم ارباب بی کفن، حضرت زینب سلام ا… علیها افتادم، یک موضوع برایم خیلی عجیب  بود، شمشیر به دست همراهت  که خیلی شبیه  شمر بود ، ناخود آگاه یاد لحظهء شهادت سرور و سالار شهیدان افتادم و اشکم جاری شد که جان دادنت چقدر  شبیه ارباب بی سر ما خواهد بود.   روحت شاد، یادت گرامی و راهت پر رهرو باد و تبریک و تسلیت به خانواده ی برگزیده حججی که خداوند تربیت چنین فرشته ای را به ایشان سپرده و اجرتان با امام علی و خانم فاطمه الزهرا باشد.

رنجبر یکی از دانشجویان مرودشتی خاطرنشان کرد: شهید حججی اسوه هست و کسی که جانش را کف دستش بگذارد و برای ارمانی که حق است دفاع کند و در این آرمان شهید شود قطعا یک قهرمان است و اما به نظرم چیزی که مهم است این است که من جوان باید دیگر فهمیده باشم که اگر امثال حججی ها نباشند دشمن ما را در خانه زمین گیر خواهد کرد و این نعمت امنیت را مدیون چنین شهدایی هستیم که حتی اسم بعضی هایشان را هم نمی دانیم.

مقربی دیگر شهروند مرودشتی گفت: اینکه فرزندی از ایران به قربانگاه عشق برود و بی سر برگردد قطعا روحیه مردم ما را در حفظ حریم و شکرگزاری نعمت امنیت دوچندان می کند و خواب مان، میزمان و رفاه مان را مدیون همین شهدا هستیم و خدا کند رهروان و عاملان خوبی باشیم.

نظرات بسته شده است.