امروز دنیای اسلام مبتلا به وهابیت است/ریاست جمهوری به تجملات و پُز دادن نیست

امروز دنیای اسلام مبتلا به وهابیت است/ریاست جمهوری به تجملات و پُز دادن نیستبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آیت الله کاظم صدیقی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه نباید به مردم ظلم کرد؛ اظهار داشت: از مردم آزاری، همسایه آزاری و … باید خودداری کرد چراکه اینها مصداق بارز ظلم است.

وی با اشاره به اهمیت عدالت در جامعه، افزود: عدالت انسان را به تقوا نزدیک می‌کند و ظلم انسان را از تقوا دور خواهد کرد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اهمیت نوع تعاملات اجتماعی در جامعه، گفت: ما نباید با رفتار تجملاتی، به خانواده‌هایی که گرفتار فشار اقتصادی هستند، ظلم کنیم.

آیت الله صدیقی با بیان ابعاد قدرت خدا در دفع شر و بدی، تاکید کرد: در نابود کردن ماموران آمریکا در طبس؛ ظهور قدرت «کن فیکن ربوبی» نمایان بود و اراده خدا حتما محقق می‌شود.

وی ادامه داد: امروز دنیای اسلام مبتلا به وهابیت است و وهابیون جهنم سوزان برای خود و جهان درست کردند. امروز وهابی‌ها مقلد پیامبر نیستند، به خدا شرک می‌ورزند و حکم خدا را از دیگری می‌گیرند.

آیت الله صدیقی با اشاره به ماجرای بینایی یعقوب نبی پدر حضرت یوسف (ع) با پیراهن وی تصریح کرد: وهابی‌های نادان نگاهی به قرآن کنند؛ این نادان‌ها امام حسین(ع) و امام رضا(ع) که تربتش شفاست اینگونه غوغای شرک به پا می‌کنند که شرک و توحید را نمی‌دانند.

وی با بیان شهادت شهید حججی عنوان داشت: حجت بر همه تمام است و بازیگری و سیاست ورزی کافی است. در میان همه حزب بازی‌ها و جریان بازی‌ها یک جوان ۲۵ ساله خط بطلان بر همه باطل‌ها می‌کشد. شهید حججی عبرت بود برای ما و مظهر و سفره الهی شد. این شهید بزرگوار با حرکت خود نوری در دنیا ایجاد کرد و همه قلوب را متوجه ایمان و جهاد و ولایتدمداری کرد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: شهید حججی در زمان ما آرامش، وصیت و منش و رفتارش حجت الله شد، همه از شهید حججی باید یاد بگیرند.

آیت الله صدیقی تاکید کرد: جوانان امروز این آمادگی دارند که از همه چیزشان بگذرند و جانشان را در راه خدا تقدیم کنند. خیلی از جوان‌ها به ما مراجعه می‌کنند و خواستار حضور در جبهه‌ها هستند.

وی با بیان اینکه عده‌ای فکر نکنند که همه لیبرال و سکولار هستند؛ ادامه داد: ما از شهید حججی‌ها زیاد داریم و انقلاب غروب ندارد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به هفته دولت و برشمردن خصوصیات شهید رجایی و شهید باهنر گفت: ریاست جمهوری به رفاه، تجملات، رضایت بیگانگان و پز دادن نیست.

این خبر در حال تکمیل است…

نظرات بسته شده است.