امیر موسوی: آمریکا و رژیم صهیونیستی زوج‌ یکدیگرند

صراط: فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه نظام سلطه به دنبال براندازی نظام اسلامی است، گفت: این مجموعه به دنبال اهداف جزیی نیستند و اکنون نیز فریب‌کاری‌های خود را کنار گذاشته و به صورت علنی مواضع خود را مطرح می‌کنند؛ آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی زوج‌های یکدیگر هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از فارس از قم، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی پنجشنبه شب در همایش روز قشر بسیج اصناف که در سالن همایش‌های مجتمع اداری اصناف قم برگزار شد با بیان اینکه مسیر آموزه‌های دینی در حوزه برکت را رها کرده‌ایم، اظهار کرد: باید به دنبال این برکت باشیم در حالی که اکنون بسیار از این آموزه دور افتاده‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه سر تا سر زندگی شهید عراقی برکت است، عنوان کرد: این فرد یک نوجوان بوده است که در میان پا برهنگان زندگی می‌کرد اما توانست محور یک جریان انقلاب اسلامی باشد و با امام خمینی(ره) ارتباط نزدیکی برقرار کند و یک حماسه بزرگ را رقم بزند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: اکنون 40 هزار بسیجی اصناف در کشور فعالیت دارند، اگر مقایسه آماری در مورد جمعیت قم و بسیجیان اصناف داشته باشیم متوجه می‌شویم که نسبت آنها یک به 6 نیست اما با این وجود یک ششم شهدای استان را به خود اختصاص داده‌اند.

موسوی با اشاره به اینکه بستن بازارها و فعالیت‌های اصناف به رژیم شاهنشاهی ضربه‌های سنگینی را وارد می‌کرد، تصریح کرد: این افراد علاوه بر اینکه در دوران دفاع مقدس به عنوان رزمنده فعالیت می‌کردند واسطه بسیاری از کمک‌های مادی و اقلام مورد نیاز جبهه بودند.

وی یادآور شد: برکت انقلاب اسلامی به میزانی است که به هر میزانی که در طول تاریخ بررسی می‌کنیم نمی‌توانیم اتفاقات و رخدادهایی همانند رخدادهای انقلاب اسلامی را پیدا کنیم.

موسوی با بیان اینکه فضای مجازی در سلطه شیطان است، عنوان کرد: در میان این فضا شخصیتی پیدا می‌شود که فضای مجازی را با چهره، تصویر و گفتار خود فتح می‌کند.

وی از دفاع همه جانبه به معنای قرار گرفتن همه مؤلفه‌های قدرت ملی در برابر تهدید همه جانبه یاد کرد و گفت: در تهدید همه جانبه دشمن همه مؤلفه‌های قدرت را مورد حمله قرار می‌دهد به همین علت باید دفاع همه جانبه شکل گیرد تا بتوان حمله دشمن را ناکام گذاشت.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: نظام اسلامی چندین سال است که مقابل یک تهدید همه جانبه قرار گرفته، عرصه‌های اقتصادی و فرهنگی، سیاسی، علمی، فناوری و نظامی به عنوان محورهای اصلی مورد تهدید است چرا که دشمن نمی‌خواهد که پیشرفت داشته باشیم تا بتوانند در زمانی که می‌خواهد نظام اسلامی را از بین ببرد تا انقلاب اسلامی به عنوان یک الگو ترویج نشود.

وی با تاکید بر اینکه در مقابل تهدید همه جانبه عناصر قدرت ملی باید در کنار یکدیگر قرار گیرند، خاطرنشان کرد: رسیدن به این هدف کار بسیج است؛ اکنون خط مقدم و پشتیبانی در هم مخلوط است به همین علت اقتصادی‌ها، فرهنگی‌ها، سیاسی‌ها، نظامی‌ها، دانشمندان و اندیشمندان هر کدام باید احساس کنند که در خط مقدم هستند.

موسوی با اشاره به اینکه نظام سلطه به دنبال براندازی نظام اسلامی است، تصریح کرد: این مجموعه به دنبال اهداف جزیی نیستند و اکنون نیز فریب‌کاری‌های خود را کنار گذاشته و به صورت علنی مواضع خود را مطرح می‌کنند؛ آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی زوج‌های یکدیگر هستند.

وی با بیان اینکه دشمن با تمام قدرت در راستای تخریب مقاومت منطقه وارد شده است، یادآور شد: امروز یکی از چهره‌های دشمن مدعی شده است که اگر ایران از سوریه خارج نشود به میدان می‌آید در حالی که در حقیقت آنها در میدان حضور دارند و اکنون به صورت مستمر در حال عقب‌نشینی هستند چرا که در این طرف جبهه همانند شهید حججی‌ها حضور دارند.

فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: اگر نفوذ در حوزه اقتصادی شکل گیرد به دیگر عرصه‌ها از جمله سیاسی نیز می‌رسد؛ تا آن جایی که با نیروهای مسلح مرتبط می‌شود مقابله لازم را دنبال کرده‌ایم چرا که نیروهای مسلح از فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی تبعیت محض دارند و با شنیدن فرمایشات ایشان به اجرایی کردن دستورات مورد نظر اقدام می‌کنند.

وی از هزینه‌های سنگین دشمن در عرصه نظامی یاد کرد و افزود: هزینه‌های دشمن در مقابل با هزینه‌های نظام اسلامی قابل مقایسه نیست اما همچنان برخی درک نکرده‌اند که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مفهوم قدرت در جهان تغییر کرده و مؤلفه‌های قدرت به شماره توپ و تانک‌ها نیست بلکه قدرت را حججی‌ها، حضور مردم در صحنه و اینکه یک نفر در رأس کشوری با روش متکی بر آموزه‌های دینی و وحی یک جامعه را اداره می‌کند، تعیین خواهد کرد.

موسوی ادامه داد: اکنون دنیا به این نتیجه رسیده است که نباید با ایرانی‌ها درگیر شود چرا که ایرانی‌ها بی‌خیال تهاجم نمی‌شوند و با افراد متجاوز برخورد لازم را دارند.

وی با اشاره به اینکه کشورهای مختلف در کنار رژیم بعثی قرار گرفتند، تصریح کرد: همانطور که امام خمینی(ره) فرمودند مقابل هر ظلم و ستم ایستادگی می‌کنیم؛ اکنون همگان به خوبی متوجه شده‌اند که زمانی که مردم ایران با تکیه بر فرمایش رهبر خود می‌گویند دوران بزن در رو تمام شده است، راست می‌گویند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ایران اسلامی مقابل ظالم ایستادگی می‌کند، یادآور شد: دست رژیم صهیونیستی توسط حججی‌ها کوتاه‌تر می‌شود.

نظرات بسته شده است.