بازتاب‌های شهادت محسن حججی در فضای مجازی بی‌سابقه بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به‌نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد عین‌اللهی عضو ستاد نماز جمعه شهرگلستان در گفت‌و گو با خبرنگار بهارستانه، به شهادت مظولمانه محسن حججی اشاره کرد و اظهار داشت: شهید محسن حججی با اینکه سرش را از بدنش جدا کردند ولی و عزتمندانه و بامقاومت رفتار کرد و نشان داد که گفتمان انقلاب اسلامی عزت و مقاومت است نه سلفی گرفتن با موگرینی و دشمنان انقلاب اسلامی، که برای این خاک دندان تیز کرده‌اند.

وی در ادامه با بیان اینکه ایران امروز جزو قدت‌های بزرگ منطقه می باشد، گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران خوب می دانند که توان درگیری و مقابله مستقیم با ایران را ندارند و اگر خطایی از آن‌ها سر بزند، می بایست منتظر پاسخ سختی از طرف جمهوری اسلامی ایران باید باشند.

عین‌اللهی همچنین در رابطه با اثرات شهادت محسن حججی در داخل و خارج از کشور، تبیین کرد: بازتاب‌های چشم‌گیر شهادت شهید حججی در فضای مجازی و به‌ویژه در میان جوانان نشان‌دهنده تأثیرگذاری خون شهیدان انقلاب اسلامی در آگاهی بخشی و زنده ماندن راه امام و انقلاب است.

وی باتاکید بر اینکه هر فردی با انجام درست مسئولیت‌های خود می تواند همانند شهید حججی تاثیرگذار باشد، اذعان داشت: افتخار ما این است که شهید حججی‌های زیادی را داریم که می توانند در تمامی عرصه‌ها و با داشتن روحیه انقلابی به کشور خدمت کنند.

عضو ستاد نماز جمعه شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه امنیت کشور در منطقه‌ای پر از جنگ و خونریزی مثال زدنی است، افزود: در منظقه‌ای قرار داریم که اکثر کشورهای اطرافمان در حال نفوذ و جنگ هستند و تنها کشور ایران در امنیت کامل به سر می برد، و این امنیت را مدیون خون پاک شهدای مدافع حرم هستیم.

نظرات بسته شده است.