شهید حججی از جوانان انقلابی و نمونه اسوه و ایثار است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی در خطبه های جمعه این هفته سیریک(سوم شهریورماه) افزود: کشور ایران یکی از قربانیان اصلی تروریسم در جهان است و یکی از اهداف غرب و جهان استکبار پرورش تروریسم  برای نا امن کردن منطقه، اسلام حراسی و مبارزه با گسترش اسلام ناب محمدی  و جلوگیری از رشد و اندیشه های انقلابی نظام جمهوری اسلامی در دنیاست.

وی اظهار کرد: ثروت، نژاد و رنگ پوست ارزش و جایگاه انسان را ارتقاء نمی دهند بلکه آن چیزی که به انسان ارزش می دهد شخصیت معنوی و الهی انسان است .

حجت الاسلام و المسلمین احمد خلیلی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر تصریح کرد:  هفته دولت مظهر وحدت ملی و یادآوری ایثار و فداکاری های اسوه علم و تقوا شهیدان رجایی و باهنر است و باید دولتمردان  در این هفته به رهنمودهای رهبری ،که توجه به طرح های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات  داخلی و بومی و منطقه ای استتوجه داشته باشند.

خلیلی اضافه کرد: یکی از نقش برجسته دولت مردان توجه به فرمایشات و فرامین رهبری ، حمایت از تولیدات داخلی ، راه اندازی کارگاههای زود بازده ، رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم و  توجه به اقتصاد داخلی باشد.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: حمله وحشیانه و غیر انسانی و ظالمانه به شیعیان مظلوم و بی دفاع منطقه العوامیه در عربستان محکوم می کنیم و هدف این فشارها تسلط بر آل شرقیه  و نسل کشی شیعیان در عربستان است که در سانسر خبری و سکوت مداعیان حقوق بشری امریکایی صورت می گیرد و آب ازآب تکان نمی خورد.

خلیلی بیان کرد:  قدر  نیروهای انقلابی را بدانیم ، جوانان ما افسران مقابله با جنگ نرم هستند و  باید جوانان روحیه انقلابی خود را تقویت کنند برای اینکه همین نیروهای انقلابی و مومن هستند که در مواقع حساس حتی حاضرند جان بدهند و شهید حججی ها یکی از همین جوانان انقلابی و نمونه اسوه و ایثار است.

نظرات بسته شده است.