شب شعر مدافعان حرم «یادمان شهید محسن حججی» برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه خبر خبرگزاری برنا،  در این آیین که قرار است، سه شنبه هفتم شهریورماه از ساعت ١٧:٣٠ در سرای محله سعادت آباد واقع در پارک شقایق برگزار می‌شود، مجموعه شعر «شکوفه های شبانگاه» سروده محمدمهدی عبدالهی، ذاکر و شاعر ولایی و انقلابی نیز رونمایی خواهد شد.

این مراسم با حضور و شعرخوانی شاعران جوان و پیشکسوت انقلاب از جمله حجت الاسلام سیدعبدالله حسینی، حسین اسرافیلی، مصطفی محدثی خراسانی، عباس براتی پور، محمدحسین انصاری نژاد، کامران شرفشاهی، یدالله قائم پناه، میلاد عرفان‌پور، آسیه رحمانی، فاطمه بیرانوند، سعیده اصلاحی، ملیحه رجایی نیز همراه خواهد بود.

اجرای مشترک این برنامه را سید کمال هاشم‌زاده (شاعر و مجری صدا و سیما) و کامران شرفشاهی (شاعر) به عهده خواهند داشت.

مجموعه شعر «شکوفه‌های شبانگاه» در بردارنده سروده‌های آیینی محمدمهدی عبداللهی با محوریت مسائل روز منطقه و جهان اسلام و ماهیت ضد تروریسم است که در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری سروده شده است.

روز هشتم شهریور که در تقویم کشورمان روز مبارزه با تروریسم نام دارد، مصادف است با عملیات تروریستی سال 1360 که به شهادت رئیس جمهوری و نخست وزیر کشورمان (محمدجواد باهنر و محمدعلی رجایی) و تعدادی از همراهان آنها انجامید.

n82643873-71828925

نظرات بسته شده است.