انتقام‌های قوی‌تری از داعش می‌گیریم/ دفاع از اسلام ناب؛ مهم‌ترین دغدغه حججی‌ها

ظهراب قنبری، جانشین لشکر عملیاتی 19 فجر در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از فارس، ضمن قدردانی از استقبال باشکوه مردم شیراز از خانواده شهید محسن حججی گفت: بحمد الهی ملت ما در استقبال از خانواده شهید مدافع حرم، محسن حججی واقعاً سنگ تمام گذاشتند و این ثابت کرد که کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا و کربلا تمام شدنی نیست و همه روزها برای پیروان امام حسین(ع) عاشوراست.

حاصل خون‌های عاشورایی، خیل عظیم شیعیان در اربعین حسینی است

وی افزود: یزیدیان زمان در سال 61 قمری گمان می‌کردند با بریدن سر حضرت سیدالشهدا(ع) کار تمام می‌شود امروز می‌بینیم در اربعین سید و سالار شهیدان 20 میلیون جمعیت از شیعیان دنیا گردهم می‌آیند که این جمعیت حتی از جمعیت فریضه واجب حج هم بیشتر است و این نتیجه همان خون‌های عاشورایی است.

قنبری، سیل خروشان شیعیان در اربعین حسینی و همچنین تشییع‌های باشکوه شهدای مدافع حرم را نتیجه و برکت خون شهدایی نظیر محسن حججی‌ها دانست و گفت: این‌ها تنها قطره‌ای از اقیانوس جهان اسلام هستند.

به زودی جبهه مقاومت در سوریه به پیروزی نهایی می‌رسد

این یادگار دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه به یاری خدا به زودی جبهه مقاومت در سوریه و عراق به پیروزی نهایی می‌رسد، گفت: به قطع و یقین یزیدیان زمان هم همانند یزیدیان سال 61 هجری، روسیاه و شکست خورده خواهند شد.

نتیجه نهایی شهادت حججی‌ها، نابودی دشمنان اسلام است

وی با یادآوری نحوه شهادت محسن حججی در دفاع از حرم‌های اهل بیت(ع) گفت: روزی که دشمنان نادان ما سر شهید حججی را از تنش جدا می‌کردند، نمی‌دانستند و اصلاً نمی‌فهمیدند که یک قطره از خون شهید حججی، سیل خروشانی از شیعیان و مسلمانان دنیا را به راه می‌اندازد که نتیجه نهایی آن نابودی دشمنان اسلام و داعش است.

دفاع از اسلام ناب از هر چیزی برای جوانان مسلمان مهم‌تر است

قنبری با تصریح اینکه هم‌اکنون به برکت خون شهدا، چتر انقلاب اسلامی بر کشورهای منطقه سایه انداخته است، گفت: جبهه‌های مقاومت سوریه و عراق در حقیقت دفاع از انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی(ص) است و برای دفاع از اسلام ناب هم مرز و خاک کشور مهم نیست، آن چیزی که مهم است اسلام ناب است و هر جا نیاز باشد، جوانان مسلمان با تمام قوا حاضر شده و از این اسلام دفاع می‌کنند.

هزاران هزار محسن حججی در کشور ایران وجود دارد

جانشین لشکر عملیاتی 19 فجر تأکید کرد که هم‌اکنون هزاران هزار محسن حججی در کشور ایران آماده رزم و مبارزه با داعش و تروریست‌های تکفیری و دشمنان اسلام است و هر جا که فتنه‌ای در جهان اسلام به پا افتد که در رأس تمام این فتنه‌ها هم استکبار جهانی قرار دارد، این جوانان مسلمان نظیر محسن حججی، حضور خواهند یافت و قطعاً هم پیروزی از آن جبهه مقاومت است.

روزانه حداقل 50 داعشی به هلاکت می‌رسد

وی در ادامه در پاسخ به اینکه طبق اخبار پخش شده در فضای مجازی، اولین انتقام سپاه از داعش هلاکت بیش از 30 داعشی بوده است، آیا این عملیات‌ها تداوم خواهند داشت،‌ گفت: گروه ترویستی داعش قطع و یقین نفس‌های آخر خود را می‌کشد و آنان با شهادت محسن حججی می‌خواستند بگویند ما هستیم اما بدانید که کار داعش تمام است و روزانه حداقل 50 داعشی در جبهه مقاومت به هلاکت می‌رسند ولی جبهه مقاومت خیلی مقید نیست که اخبار آن را در شبکه‌های مجازی منتشر کند.

سپاه انتقام‌های محکم‌تری از داعش می‌گیرد

قنبری با تأکید بر اینکه حتماً انتقام شهید حججی‌ها گرفته می‌شود و در آینده نزدیک هم انتقام‌های قوی‌تر و محکم‌تری از داعش خواهیم گرفت، گفت: جنگی که هم‌اکنون در جبهه مقاومت در حال انجام است، در حقیقت جنگ عاشورایی است و این همان جنگی است که حضرت علی(ع) با خوارج زمان خود انجام دادند.

بصیرت در تمام جبهه‌های مقاومت، حرف نخست را می‌زند

جانشین لشکر عملیاتی 19 فجر ادامه داد: بصیرت در هر دو جنگ، حرف نخست می‌زند تا بتوان حق و باطل، مظلوم و ظالم را تشخیص داد و هم‌کنون تاریخ تکرار می‌شود اما با شرایط و تکنولوژی روز و در هر صورت اهداف و افکار کسانی که این جنایت‌ها را انجام می‌دهند، همان افکار خوارج صدر اسلام و سال 61 هجری است و به یاری خدا، با همراهی مردم بصیر و قدرشناس ایران، پیروزی متعلق به جبهه مقاومت است.

نظرات بسته شده است.