برگزاری شب شعر «یادمان شهید محسن حججی»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از جهان نیوز؛ دبیر علمی شب شعر مدافعان حرم اظهار کرد: در این آیین که قرار است، سه شنبه هفتم شهریورماه از ساعت ١٧:٣٠ در سرای محله سعادت آباد واقع در پارک شقایق برگزار می‌شود، مجموعه شعر «شکوفه های شبانگاه» سروده محمدمهدی عبدالهی، ذاکر و شاعر ولایی و انقلابی نیز رونمایی خواهد شد. رضا اسماعیلی ادامه داد: این مراسم با حضور و شعرخوانی شاعران جوان و پیشکسوت انقلاب از جمله حجت الاسلام سیدعبدالله حسینی، حسین اسرافیلی، مصطفی محدثی خراسانی، عباس براتی پور، محمدحسین انصاری نژاد، کامران شرفشاهی، یدالله قائم پناه، میلاد عرفان‌پور، آسیه رحمانی، فاطمه بیرانوند، سعیده اصلاحی، ملیحه رجایی نیز همراه خواهد بود.
به گفته وی، اجرای مشترک این برنامه را سید کمال هاشم‌زاده (شاعر و مجری صدا و سیما) و کامران شرفشاهی (شاعر) به عهده خواهند داشت.
اسماعیلی خاطرنشان کرد: مجموعه شعر «شکوفه‌های شبانگاه» در بردارنده سروده‌های آیینی محمدمهدی عبداللهی با محوریت مسائل روز منطقه و جهان اسلام و ماهیت ضد تروریسم است که در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری سروده شده است.
روز هشتم شهریور که در تقویم کشورمان روز مبارزه با تروریسم نام دارد، مصادف است با عملیات تروریستی سال 1360 که به شهادت رئیس جمهوری و نخست وزیر کشورمان (محمدجواد باهنر و محمدعلی رجایی) و تعدادی از همراهان آنها انجامید. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایرنا، شهید مدافع حرم، محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان عضو لشگر زرهی هشت نجف اشرف بود که اعضای گروهک تروریستی داعش در سوریه، مردادماه 96 پس از به اسارت در آوردن او، سر از پیکر پاکش جدا کردند.
 

نظرات بسته شده است.