برای بازگشت پیکر محسن حججی؛ بی‌صبرانه منتظر آمدنت هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، رسانه‌ها در فضای خبری روزانه خود اخبار اختصاصی و عمومی مختلفی را منتشر می‌کنند که این اخبار بعضا فقط در یک رسانه منتشر شده است. گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان در نظر دارد هر روز اخبار منتخب فضای مجازی را از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها و حتی کانال‌های تلگرامی مختلف جمع‌آوری کرده و در قالب یک بسته خبری منتشر کند. در این بسته همه خبر‌ها و آیتم‌ها با ذکر منبع منتشر می‌شوند و انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست.

۲۱ روز از شهادت شهید سرافراز اسلام، شهید محسن حججی می‌گذرد؛ حالا خبر بازگشت پیکر مطهر شهید محسن حججی رسیده است. شهیدی که همچون مولایش سرور و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) بی سر است و اکنون سرش در آسمان جایگاهی برای طواف دل‌های عشاق الحسین (ع) است.

برای بازگشت پیکر محسن حججی

رضا سراج در کانال تلگرامش به بهانه بازگشت پیکر مطهر محسن حججی نوشت: محسن جان، ای حجت خداوندی، ای تبلور غرور مردم ایران، بی‌صبرانه منتظر آمدنت هستیم. محسن عزیز، برای آمدنت لحظه شماری می‌کنیم تا به بزرگی یک ملت به استقبالت بیاییم. منتظریم تا، همچون تو، شکوهی از اقتدار و عزت ایران را به نمایش بگذاریم. ای عزیز، منتظریم بیایی تا با تو سلفی_عزت ‌بگیریم و یکبار دیگر به همه دنیا بگوییم هیهات من الذله …

ارزش دانش جستن!

علی اکبر کدخدایی عضور شورای نگهبان آخرین پست کانال تلگرامش را به فرمایشی از امام محمدباقر (ع) اختصاص داد:

قالَ الاْمامُ الباقر (عَلَیْه السلام): إنَّ جَمیعَ دَوابِّ الاْرْضِ لَتُصَلّی عَلى طالِب الْعِلْمِ حَتّى الْحیتانِ فی الْبَحْرِ.

«به درستى که تمام موجودات و جانوران زمین و بلکه ماهیان دریا براى تحصیل کنندگان علم تحیت و درود مى فرستند».

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام هم با انتشار پستی در کانال تلگرامش شهادت امام محمد باقر علیه‌السلام را تسلیت گفت.

امام باقر علیه‌السلام:

إِنَّ الْمُؤْمِنَ أَخُ الْمُؤْمِنِ لَا یَشْتِمُهُ وَ لَا یَحْرِمُهُ وَ لَا یُسِی‏ءُ بِهِ الظَّنَّ.

«مؤمن برادر مؤمن است؛ به او دشنام نمی‌دهد، از او [چیزى را] مضایقه نمی‌کند و به او گمان بد نمی‌‏برد». (تحف‌العقول، ص٢٩۶)

برای بازگشت پیکر محسن حججی؛ بی‌صبرانه منتظر آمدنت هستیم

نظرات بسته شده است.