شهدا شاهد اعمال ما هستند/ حججی شهید راه امام حسین(ع) است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد حسینیان پیش از ظهر سه شنبه در یادواره ۳۶ شهید کارمند دامغان به میزبانی سالن همایش های اداره بهزیستی این شهرستان ضمن بیان اینکه شهدا با شهادت خود به ملت ما عزت و اقتدار هدیه دادند و ما نیز وظیفه داریم راه، سیره و روش ایشان را ادامه دهیم، افزود: مسئولیت خون شهدا در دست ما است چرا که شهدا گواه اعمال ما هستند.

وی اضافه کرد: شهید ذریه طیبه است لذا باید بدانیم که ایشان همیشه ناظر بر اعمال ما هستند پس خطاب ما به مسئولان این است که زمینه خدمت به مردم را برای خشنودی شهدا و تداوم راهشان فراهم کنید.

امام جمعه دامغان با بیان اینکه باید آرمان های شهدای والامقام را حفظ کرد، گفت: با حفظ و حراست از آرمان های شهدا می توانیم از آرمان های رفیع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و پاسداری کنیم.

حسینیان با بیان اینکه با شرافت ترین نوع مرگ شهادت است و باید دعا کنیم خداوند توفیق شهادت را به همه ما عطا کند، تاکید داشت: شهیدان رجایی و باهنر راهی را رفتند که در آن اخلاص عمل و خدمت به مردم در چارچوب ولایتمداری الگو بود لیکن امروز این افراد باید سرمشق ما باشند.

وی گفت: امروز دشمنان کانون خانواده ما را مورد هدف قرار دادند و ما باید تلاش کنیم نسبت به عهد و پیمانی که با خدا بسته ایم ثابت قدم و استوار و در مسیر مبانی دینی و اعتقادی گام برداریم.

امام جمعه دامغان بیان کرد: یکی از وظایف و رسالت های کارکنان دولت در دستگاه های اجرایی این است که با ارباب رجوع خوش رفتار باشند و نگذارند مراجعه کنندگان نا امید شوند.

شهرستان دامغان ۶۳۰ شهید، یک هزار و ۶۰۰ جانباز و ۳۳ آزاده سرافراز دارد.

نظرات بسته شده است.