شهید حججی یک سر داد ولی تمام سرها را متوجه خود کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از برگ زیتون، مراسم یادواره شهدای پایگاه ولیعصر(عج) شهر آببر و شهید محسن حججی با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان و هیئت همراه، اهالی و شورای اسلامی، بسیجیان و سایر مسئولین ادارات شهرستان طارم در محل مسجد صاحب الزمان(عج) شهر آببر برگزار شد.

حجت الإسلام علی متین در این مراسم ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت امام محمدباقر(ع) یاد و خاطره شهید حججی ، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای دولت را گرامیداشت.

وی به وجود دو جبهه حق و باطل در مقابل هم اشاره کرد و افزود: همه ما انسانها در حال پیوستن هستیم بنابراین با کارهایی که انجام می دهیم یا خود را در جبهه رحمانی یا جبهه شیطانی قرار می دهیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه زنجان با اشاره به ویژگی اخلاقی شهید حججی گفت: آن شهید والامقام خود را به جبهه رحمانی و الهی پیوند داد اما قاتلین آن شهید بزرگوار برای خودشان در حال پیوستن به جبهه شیطانی و ابدیتی بنام جهنم هستند.

حجت الإسلام متین افزود: شهید حججی یک سر داد ولی تمام سرها را متوجه خود کرد بنابراین کاری کرد کارستان که رهبر معظم انقلاب اسلامی در وصف آن شهید والامقام فرمود: او به حجتی در مقابل چشم همگان تبدیل شد.

وی خاطرنشان کرد: شهید حججی در وصیتنامه خود به جوانان توصیه کرده است اگر خودتان را می فروشید بفروشید اما بدانید در این عالم کسب و کار قیمت شما بسیار گران است سعی کنید خود را ارزان نفروشید.

نماینده ولی فقیه در سپاه زنجان تصریح کرد: شهدا و شهید حججی قطره بودند که به دریا و اقیانوس پیوند خوردند گفتنی است آنها به وجه الرب متصل شدند که کل عالم نمی تواند آنها را نابود کند که مصداق بارز و اکمل وجه الرب حضرت سیدالشهدا و عصمت و طهارت(ع) هستند.

حجت الإسلام متین تجلیل از شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مایه بقای انقلاب اسلامی دانست و گفت: تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدا یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است.

وی اظهار داشت: شهید حججی در مقابل تک تک مسئولین کشوری و لشگری که به جناح بندی خود عمل کنند خواهد ایستاد بنابراین در روز قیامت نخواهند توانست در مقابل سر مبارک آن شهید بزرگوار عبور کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه زنجان انقلاب اسلامی را یکی از الطاف حق تعالی برشمرد و افزود: انقلاب، امروز یعنی مساوی با دین بنابراین جایی پیدا نمی شود که دین با انقلاب عجین نباشد برای پیوستن به جبهه رحمانی باید به دریا پیوست.

IMG_4805

IMG_4818

IMG_4806

IMG_4803

IMG_4809

IMG_4811

IMG_4812

IMG_4807

IMG_4808

سعید نوری مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع)

IMG_4820

IMG_4821

IMG_4838

نظرات بسته شده است.