طرح درمانی «شهید حججی» در پارک شریعتی خرم‌آباد اجرا شد‌

سرگرد عبدالوحید ملک آرا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهار داشت: به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان و سپاه ناحیه خرم‌آباد به‌منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم طرح درمانی شهید محسن حججی از یکم  شهریورماه سال 96  به مدت یک هفته به‌صورت رایگان در پارک شریعتی خرم‌آباد اجرا شد.

وی افزود: در این طرح خدمات بهداشتی، درمانی، دندانپزشکی، آموزشی و مشاوره رایگان به مسافران تابستانی و عموم مردم شهرستان خرم‌آباد به‌صورت رایگان ارائه شد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره پایان ارائه خدمات در این  طرح عنوان کرد: در این طرح هفت پزشک، پنج دندانپزشک، ماما، پرستار، مشاور، روانشناس کارشناس آزمایشگاه و کارشناس بهداشت حضور داشتند که به ارائه خدمات رایگان پزشکی و پیراپزشکی  و  آموزش‌های بهداشت دهان و دندان پرداختند.

وی بیان کرد: در این طرح که از یکم شهریور تا هفتم شهریورماه از ساعت 18 عصر تا22 شب به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم به مردم  خدمت‌رسانی کرده‌اند و  امیدواریم که با انجام این اقدامات، رفاه درمانی عموم مراجعه‌کنندگان را فراهم آوریم.

ملک آرا خاطرنشان کرد: این طرح با همکاری بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد، سپاه ناحیه خرم‌آباد، موسسه تأمین درمان بسیجیان استان، اورژانس 115، جمعیت هلال‌احمر استان و دیگر  ادارات مرتبط در محل پارک شریعتی خرم‌آباد برگزار شد.

نظرات بسته شده است.