صحبتهای مادر و همسر محسن حججی درمورد بازگشت پیکر شهید+ فیلم

صحبتهای مادر و همسر محسن حججی درمورد بازگشت پیکر شهید+ فیلمبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ “محسن حججی جوان پرشور اردوهای جهادی در سوریه به شهادت رسید، داعش پس از به اسارت گرفتن محسن حججی سر از تن این شهید جدا کرده و فیلم‌هایی از پیکر بی سرش را منتشر کرده است”. این چند جمله خلاصه ماجرای شهادت شهید بی سر محسن حججی اهل نجف آباد بود.

داعش فکر می‌کرد با انتشار تصاویر و فیلمهایی از پیکر بی‌سر این شهید می تواند قدرت نمایی کند و شاید اندک لرزه ای به جان ایرانیان بیندازد، غافل از اینکه شیعیان، شهیدپروری را در ذات و سرشت خود از مولایشان به ارث برده اند و خون شهید جریان ساز است و غوغا به پا خواهد کرد.

دیگر کمتر کسی است که با واکنش های متعددی که برای شهادت این شهید والامقام منتشر شد و عکس ها، ویدئوها و صوت های به جا مانده از وی که به اشتراک گذاشته شد آشنا نباشد، این روزها در کنار تمامی اخباری که منتسب به شهید حججی است، خبر از تحویل پیکر مقدس به جبهه مقاومت به گوش می‌رسد، خبری که از ابتدای انتشار دوباره شور و هیجان به پا کرد و قطعا با تشییع پیکرش غوغا به پا خواهد شد.

درد و دل های  مادر و همسر شهید نیز برای دیدن محسن‌شان شنیدنی است، چشم انتظاری مادر شهید حججی برای بازگشت پیکر پسر شهیدش تنها برای اینکه یک بار دیگر فرزندنش را ببنید قطرات اشک را بر روی گونه‌هایش جاری ساخت.

در ادامه فیلمی از صحبتهای مادر و همسر محسن حججی درمورد بازگشت پیکر شهید ببینید.

نظرات بسته شده است.