عادل مجللی مدال جهانی‌اش را به شهید حججی تقدیم کرد

به‌ گزارش ‌ایسنا، عادل مجللی مدال برنز خود در رقابت‌های قهرمانی جهان را به شهید حججی تقدیم کرد. او که در رقابت‌های جمهوری چک اولین مدال تاریخ قایقرانی ایران در جهان را در رده بزرگسالان کسب کرد درباره این تصمیمش، گفت‌: پیش از حضور در مسابقات قهرمانی جهان نیت کرده بودم اگر بر روی سکو قرار گرفتم، مدال خود را تقدیم شهدای مدافع حرم خصوصا شهید محسن حججی کنم.

مجللی تصریح کرد: ما به عنوان ورزشکار و ملی‌پوش همه توان خود را گذاشته‌ایم تا پرچم ایران عزیز را به اهتزاز درآوریم و حالا که این اتفاق افتاده بسیار خوشحالم و افتخار می‌کنم که باعث عزت کشورم شده‌ام.

ملی پوش قایقرانی ادامه‌ داد: اما عزیزانی هستند برای ما و عزت ایران از جان گذشته‌اند و همه چیز خود را فدا دین و میهن کرده‌اند. وقتی به این مساله فکر می‌کنم، می‌بینم که کار آن‌ها به مراتب از مدال من با ارزش‌تر است و می‌خواهم  با افتخار مدالم را به همه شهدای مدافع حرم خصوصا شهید محسن حججی و خانواده بزرگوار ایشان تقدیم کنم.

مجللی تاکید کرد: این نیتم بوده و برکت نام این عزیزان و فکر کردن به بزرگ منشی آن‌ها به من انگیزه داد تا در بالاترین سطح مسابقات با حریفانم رقابت کنم و این موفقیت را به‌دست آورم. 

او افزود: شهدای مدافع حرم بزرگ هستند و با این کار امیدوارم برکت نام ایشان و دعای خیر خانواده‌های‌شان همیشه پشتیبان همه ورزشکاران میهن عزیزمان باشد و پرچم میهن اسلامی عزیزمان همواره توسط قهرمانان در میادین جهانی به اهتزاز در آید.

به‌ گزارش ‌ایسنا، عادل مجللی در مسابقات آبهای آرام قهرمانی جهان اولین مدال تاریخ قایقرانی ایران را در این رقابت‌ها به‌دست آورد.

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.