حضور به‌موقع شهید حججی در جامعه موجب فراموشی سلفی حقارت نمایندگان شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از لنگرخبر، آیه الله احمد پروایی  در مراسم یادواره ۲۷ شهید روستای گل‌سفید اظهار کرد: زبان انسان‌ها برای معرفی و شناخت شهدا الکن است و شهدا باید از طریق قرآن، پیغمبر و آل پیغمبر شناخت.

 

وی گفت: خدا در روز قیامت به خاطر نعمت‌هایی که به انسان داده است سؤال می‌کند که از نعمت چگونه استفاده کرده‌اند.

 

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه هر چه که انسان در اختیار دارد مربوط به لطف و قدرت خدا است، افزود: عده‌ای از بانوان در ماشین‌ها روسری از سر برمی‌دارند و خود را برای خلق خدا جذاب می‌کنند و معلوم نیست به چه دلیلی قصد جنگ باخدا را دارد.

 

آیه الله پروایی با اشاره به اینکه صرف برگزاری یادواره‌ها کفایت نمی‌کند، تصریح کرد: امربه‌معروف و نهی از منکر سنت فراموش‌شده‌ای است که باید در مراسم‌های شهدا به آن توجه ویژه شود.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شهدا عاملان قران بودند که امروز برای جوانان الگو شده‌اند و شهید محسن حججی‌ها تربیت‌شده همین مکتب هستند.

 

وی بابیان اینکه امام خامنه‌ای فرمودند شهید حججی حجت را بر همگان تمام کرد، اظهار کرد: عده ای از نمایندگان با سلفی حقارت خانه ملت را به خانه ذلت تبدیل کردند ولی حضور به‌موقع شهید حججی در جامعه، موجب عطرافشانی و تغییر فضای کشور شد.

 

آیه الله پروایی اذعان کرد: سلفی نمایندگان باکسی بود که خائن به انقلاب و ملت ایران بود و در مقابل تحریم‌های یک‌جانبه استکبار علیه استکبار جز سکوت کار دیگری مشاهده نکردیم.

 

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه ولایت ستون انقلاب و دین است که امروز امام خامنه‌ای به‌عنوان ولی‌فقیه جامعه است، افزود: گروه‌های چپ و راست تا زمانی که در مسیر ولایت هستیم به آنان احترام می‌گذاریم و هر زمان که از مسیر ولایت تخطی کردند ما نیز ا آنان نمی‌گذریم.

نظرات بسته شده است.