شهید حججی شاگرد مکتب قرآن کریم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایسنا، سردار علی شالیکار در حاشیه برگزاری  سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم قرارگاه غدیر نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خداوند متعال را شاکریم که در آستانه عرفه حسینی، سی و ششمین دوره مسابقات قران کریم قرارگاه غدیر را در مازندران، دیار علویان و مهد سرداران و 10 هزار شهید انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و 32 شهید مدافع حرم برگزار کردیم، اظهار کرد: این ایام تحت تاثیر شهادت مظلومانه شهید عاشورایی جبهه مقاومت، شهید محسن حججی قرار دارد. شهید حججی شاگرد شایسته مکتب حیات بخش قران کریم و حجت خداوند در عصر و زمانی است که تفکر تاسف بار یزیدی را همچنان بر قلوب بیمار و تکفیری حمل می‌کند. امروز بیش از همه محتاج توسل و تمسک به قرآن هستیم آن چنان که رزمندگان دوران دفاع مقدس روح و جان خسته از ملالت روزگاران را در اقیانوس پر رمز و راز آیات الهی شست و شو می‌دادند.

شالیکار رزمندگان اسلام را زاهدان شب، شیران روز و پرچم برافراشته اسلام و انقلاب اسلامی در تاریخ معاصر توصیف کرد و افزود: رزمندگان سلحشور جبهه مقاومت اسلامی نیز در امتداد عاشورایی و به تاسی از رزمندگان دوران دفاع مقدس بر برج و باروی ایمان و آزادگی ایستادند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی غدیر شمال با بیان اینکه شهدا تربیت شدگان واقعی مکتب قرآن و باقی مانده‌ای از شهدای عاشورا هستند، اظهار کرد: شهدا در جبهه مقاومت ایستادند تا دیوانگان تکفیری جرات و جسارت بر حرم و حریم اهل بیت عصمت و طهارت نداشته باشند.

این فرمانده افزود:  تعالیم واقعی اسلام ناب محمدی و حقیقت فرهنگ قرآنی همچنان در شریان امت اسلامی جاری است.

وی تاکید کرد: این افتخارات بزرگ در سایه اقتدار و رهبری بزرگ مردی از تبار حسینیان میسر شده است ما با اوییم و این راه افتخار آمیز را با تمام وجود ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام

نظرات بسته شده است.