شهید حججی نمونه رویش انقلابی نسل حاضر است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، مرتضی صفری، مدیرکل صدا وسیمای مرکز زنجان در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهر ماهنشان گفت: به یقین یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و پیام این یادواره‌ها تداوم راه شهداست.

صفری با اشاره به هجمه‌های فرهنگی گسترده دشمنان علیه ارزش‌های ایران اسلامی، تقویت فرهنگ ایثار و شهادت را راهبردی‌ترین اقدام برای مقابله با جنگ نرم دشمنان و حفظ ارزش‌ها عنوان کرد.

وی جوانان این مرز و بوم را رویش‌های انقلابی دانست و افزود: آن چیزی که کشور ما در مقابل همه تهدیدات ایمن می‌کند جاری بودن تفکر ایثار و شهادت در جامعه است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان با گرامید‌اشت یاد و خاطره شهید حججی این شهید مدافع حرم را یک رویش انقلابی والگویی برای تمام جوانان دانست.

صفری با تاکید بر وظیفه خطیر خانواده‌ها در تربیت فرزندان، مشخص کردن چارچوبی برای استفاده از فضای مجازی برای ایمن شدن آینده‌سازان جامعه را از هجمه‌های دشمنان ضروری خواند .

امام جمعه ماهنشان هم در این مراسم با تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) گفت: پیام شهدا رسیدن به مقصد با توشه بندگی است.

حجت‌الاسلام زاهدی‌پور با تاکید لزوم پاسداشت شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه افزود: شهدا با گذشتن از جان خود آبروی بشریت را خریده‌اند.

فرمانده بسیج سپاه ناحیه ماهنشان نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8سال دفاع مقدس توسعه فرهنگی جامعه را در گرو پاسداشت راه شهدا دانست.

سرگرد برزگر از صدا و سیمای مرکز زنجان به خاطر تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه قدردانی کرد.

نظرات بسته شده است.