چرا دیپلماسی حججی حجت شد؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اهواز نوین،دنیای آمیخته با ظواهر دلفریب مادی و جولانگاه شیاطین جنی و انسی، به مدد رسانه هایش در پی این است که طریق هدایت و ایمان را برای آنان که این راه را باور دارند، غیر قابل وصول و کهنه و برای جامعه به ظاهر متمدنی که سبک زندگی غرب را پسندیده‌اند، سبک زندگی اسلامی و ایمانی را غیر موثر و ناکارآمد جلوه دهد.

اندیشه،تئوری، تفکر و سبک زندگی سیدالشهدا و شهدای دفاع مقدس ما نباید تاریخ بشود و پیام آن باید همواره برای فطرت انسان ها به روز رسانی شود.

شهید حججی ثابت کرد که از میان همین شبکه های فساد اینترنت و کانال های اغواگر صوتی و تصویری شیاطین نیز می توان به قافله کربلا رسید و از اصحاب حسین علیه السلام شد و این هنر تربیت نظام اسلامی بود، او ثابت کرد که در این زمانه هم می توان پاک زندگی کرد، پاک رفت و به اوج رسید.

شهید حججی پیام سیدالشهدا را به روز کرد، پس حججی برای نوجوان و جوان مسلمان، حجت است.

محسن جان! دوباره شروع کردی؟!

دیشب خبر بازگشت پیکرت را دادند.گفتند پیکرت را حزب الله عزیز تحویل خواهد گرفت…این یعنی تو دوباره شروع کرده ای ؟!از مرز سوریه وعراق که مشهدت شد،حالا می خواهی از لبنان شروع کنی!

نمی دانم در این  پیکر بی سرت! در این سر جدا از پیکرت،چه رمز و رازی است…؟!سه هفته است عکست و خبر شهادتت ،عالمگیر شده و حالا نوبت بازگشتت فرا رسیده است!آن هم در آستانه عرفه و روز مسلم بن عقیل!!آن هم در آستانه عید قربان!

آی مردم!، این محسن نمی خواهد دست از دل ما بردارد،می خواهد همین طوربا چشم و دل گریان برویم به استقبال  محرم،خودش یک تنه،آن هم تن بی سر دارد دلها را کربلایی می کند! از حالا بساط روضه ی همه را جور کرده است این محسن!

آی !ابوعلی!آی محسن حججی! می خواهی حجت را تمام کنی….می خواهی بیایی..چشمان بچه های حزب الله منتظر توست!!چشمها  و دلها منتظر بازگشت توست..تو دوباره شروع کرده ای!

بیا و در این روز شهادت شاهد صدق واقعه ی کربلا امام باقرعلیه السلام، ودر آستانه روز ترویه،دلمان را ببر دوباره همراه قافله ای کن ،که این روزها هوای کربلا کرده است!

مرتضی سویلمی

نظرات بسته شده است.