مدال نقره‌ام را به خانواده شهید حججی تقدیم می‌کنم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،یلدا رنجبر اظهار کرد: در مسابقات تکواندوی قهرمانی نونهالان جهان که شهریور ماه سال جاری به میزبانی مصر برگزار شد، موفق به کسب مدال نقره شدم.

وی با بیان اینکه رقابت‌ها در دو بخش آقایان و بانوان صورت گرفت، افزود: در بخش بانوان من تنها نماینده از استان اصفهان بودم که توانستم در بخش کیوروگی عنوان‌دار شوم.

ملی‌پوش اصفهانی تیم ملی تکواندوی بانوان تصریح کرد: وقتی ماجرای شهادت شهید حججی را شنیدم، تازه فهمیدم چه کار بزرگی انجام داده است، کسی که از جان و خانواده و عزیزانش گذشت تا در برابر دشمنان اسلام بایستد.

وی خاطرنشان کرد: آدم یاد واقعه کربلا می‌افتد زمانی که سر امام حسین(ع) را از بدن جدا کردند؛ وقتی فکر می‌کنم که چطور بی‌رحمانه سر این شهید بزرگوار را از بدنش جدا کردند، متأثر می‌شوم و تقدیم مدالم به خانواده محترم این شهید کمترین کاری بود که می‌توانستم انجام دهم.

رنجبر عنوان کرد: کسی که جانش را به خاطر ایمانش از دست می‌دهد قهرمان واقعی است و شهید حججی به تمام معنا یک قهرمان واقعی است چون به خاطر امنیت کشورش، آسایش هموطنانش و دفاع از اسلام و همه مسلمانان جهان از همه چیزش گذشت. 

 

نظرات بسته شده است.