هدف تروریست‌ها از شهادت «محسن حججی» نتیجه عکس داد

حججیمجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره جایگاه شهدای مدافع حرم در امنیت مرز‌ها بیان کرد: آنچه درمنطقه خاورمیانه در حال اتفاق افتادن است یک لشگرکشی تمام عیاری است که آمریکا با توجه به تحلیلی که درباره مقاومت اسلامی دارد، انجام می‌دهد لذا هماهنگ کردن رژیم صهیونیستی و مجموعه برخی از اعراب منطقه و حمایت تمام عیار از داعش یک نوع آرایشی است که ایجاد شده است.

وی ادامه داد: لذا اگر به تناسب آرایشی که قدرت‌های استکباری در منطقه دارند، توانمندی هایمان را افزایش ندهیم، قطعا دچار آسیب می‌شویم. آن‌ها در منطقه دنبال حذف رژیم بشار از سوریه، سرکوب یمن، تجزیه عراق و ایجاد خطر برای حزب اله لبنان هستند و اگر مدافعان حرم از ایران در سوریه و عراق نمی‌جنگیدند ما باید در مرز‌های خود می‌جنگیدیم.
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به اقدام تروریستی که در مجلس شورای اسلامی انجام شد، گفت: این اقدام نشان داد که آن‌ها مترصدند در عمق کشور و در پایتخت عملیات تروریستی انجام دهند، لذا منطقی است که سرمایه گذاری کرده و از مرز‌های مان دفاع کنیم و یک فعالیت مشترکی با سوریه و عراق و انصارالله داشته باشیم.
شاکری تاکید کرد: البته داعشی‌ها به حساب خودشان در رفتاری که با شهید حججی کردند، می‌خواستند جوانان مارا بترسانند، ولی اقدامشان نتیجه عکس داد و کسانی که مسئول اعزام هستند می گویند با افزایش مراجعه کنندگان برای اعزام به سوریه یا عراق مواجه هستیم.
انتهای پیام /

نظرات بسته شده است.