دلنوشته دانش آموزان ژیمیناستیک کار کشور به شهدا به ویژه شهید حججی

فرشته فهمیده در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه مسابقات سراسری ژیمناستیک دانش آموزان دختر درگفت و گو با ایرنا افزود: در ایام برگزاری مسابقات کشوری ژیمناستیک، دانش آموزان پسر و دختر بیش از 200 دل نوشته به امام و شهدا به ویژه شهید مدافع حرم ‘ محسن حججی ‘ نوشتند.
وی اظهار کرد: دانش آموزان در این دلنوشته ها بار دیگر مردم به خصوص دانش آموزان ایران اسلامی را بر ادامه راه امام و شهدا و پاسداشت از ارزش های انقلابی و اسلامی در جامعه را خواستار شدند.
وی بیان کرد: دانش آموزان ژیمناستیک کار در دل نوشته هایشان بر حفظ و رعایت حجاب اسلامی در جامعه تاکید کردند.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج یاد آورشد: در مدت اجرای این مسابقات کشوری 14 برنامه فرهنگی و تربیتی نیز در اردوگاه امام علی (ع) کرج برای دانش آموزان ورزشکار برگزار شد.
فهمیده تصریح کرد: در محل اسکان دانش آموزان ‘ ایستگاه شهدا ‘ با عنوان دفاع مقدس در قالب نمایشگاه عکس به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین آینده سازان ایران اسلامی نیز برپا شد.
وی اضافه کرد: برای ترویج فرهنگ مطالعه نیز نمایشگاه کتاب برای ورزشکاران در اردوگاه امام علی (ع) با میز مطالعه و 50 درصد تخفیف دایر شد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج ، برگزاری نشست های دور همی، کلاس های اخلاق و فرهنگی، مسابقات رباتیک ، آش نذری ، مسابقات ورزشی توپی و بومی محلی، نقاشی و گفتمان دینی را از دیگر برنامه های برگزار شده در این مسابقات کشوری ذکر کرد.
فهمیده افزود: راه اندازی رادیو اردوگاه ویژه مسابقات ژیمناستیک کشوری به منظور مصاحبه با دانش آموزان و مربیان در راستای برنامه های فرهنگی ، آموزشی ، اجتماعی و ورزشی در جامعه و انعکاس دیدگاه آنان پیرامون سطح برگزاری مسابقات از نظر فنی – اجرایی از دیگر اقداماتی برشمرد که در حاشیه برگزاری این مسابقات برای دانش آموزان به اجرا در آمد.
وی ادامه داد: برای برگزاری این مسابقات کشوری به میزبانی استان البرز، سالن تخصصی ژیمناستیک 17 شهریور آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج با اعتباری بالغ بر 450 میلیون تومان بهسازی و آماده سازی شد.
2819 / 6155خبرنگار: مهین مالمیر**انتشاردهنده: محمد عزیزپور

نظرات بسته شده است.