تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه آزاد وبسیج امضا شد/ رونمایی ازکانون رسانه ای شهید حججی

مسعود بصیری روز چهارشنبه درگفت وگو با ایرنا اظهارکرد: امروز تفاهم‌نامه همکاری میان بسیج رسانه و دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکترعلی اکبر ولایتی؛ رئیس هیات موسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد و سردارپاسدار محمدرضا یزدی؛ فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ و بسیج رسانه در مجتمع فرهیختگان امضاء شد.
وی افزود: همکاری رسانه ای وتقویت موضوع سوادرسانه در میان خانواده ها و دانشجویان از اهداف این تفاهم نامه مکاری میان سپاه و دانشگاه آزاد می باشد.
مسئول بسیج رسانه همچنین از رونمایی همزمان کانون بسیج فعالان رسانه ای شهید محسن حججی توسط علی اکبر ولایتی رییس هیات امنای دانشگاه آزاد خبر داد و گفت : ولایتی در این رونمایی بر گسترش همکاری میاین بسیج و دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد.
بصیری به نقل ازولایتی ادامه داد : بسیج به دلیل رویکردها و اقدامات جهادی خود می تواندد کمک شایانی برای همه دستگاهها و به خصوص نهاد های دانشگاهی باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از بسیج رسانه، دراین نشست ولایتی درباره اهمیت بسیج درجامعه اظهارکرد: بسیج رکن اساسی زندگی ما بوده که حفظ هویت و تمامیت ارضی و حمایت نظام جمهوری اسلامی و حضور در تمام عرصه‌ها از وظایف اجمالی بسیج است.
وی افزود: این نهاد مبارک توسط حضرت امام خمینی (ره) تاسیس شد وامید داریم همه ما درتمام اقداماتمان بسیجی باشیم.
رئیس هیأت موسس وهیأت امنای دانشگاه آزاد ادامه داد: باهدف کیفی‌سازی کاربسیج، ارتباط دانشگاهی مهم است و ما اهتمام ویژه برای کیفی شدن ارتباطات به بسیج داریم.
سردارمحمدرضا یزدی نیز در این مراسم گفت: ما باید فضای فرهنگی و زندگی عادی را به سمت زندگی ایرانی اسلامی سوق دهیم.
وی افزود: حضور بسیج درهمه عرصه‌ها بویژه رسانه دارای اهمیت ویژه‌ای است؛ این ارتباط را باید در سیستم های سازمانی هم ترویج دهیم و به سرعت به سمتی حرکت کنیم که تبلیغ و ترویج زندگی اسلامی صورت بگیرد تا در این زمینه موفق شویم.
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تصریح کرد: باید برای کیفی‌سازی اقدامات بسیج هم کارهایی انجام گیرد که این تفاهم‌نامه یکی از این اقدامات است.
اجتمام / 1095/1724
خبرنگار: رضائی مجد * انتشار: حسین فتح الهی

نظرات بسته شده است.