صلابت شهید حججی در لحظه اسارت متأثر از فرهنگ امام حسین(ع) بود / تشییع شهید حججی با شکوه و عظمت برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام موسی سالمی امام جمعه و رئیس حوزه‌های علمیه شهرستان شهریار در مصاحبه با راه مبین پیرامون عزت و جریان سازی شهید محسن حججی گفت: ایستادگی و صلابت شهید حججی در لحظه اسارت و  جریان سازی خون آن شهید پس از شهادت نشان از جایگاه والای شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و این شهید بزگوار دارد.

امام جمعه شهریار افزود: شهادت شهید حججی مظلومانه و غریبانه بود و صحنه آتش گرفتن خیمه‌های آن رزمندگان در پس زمینه فیلم، یادآور گوشه‌ای از واقعه کربلا بود، چرا که امام حسین(ع) سالار شهدا است و جوانان مومن این مرز و بوم در حفظ دین و کشور از ایشان الگو می‌گیرند.

حجت الاسلام سالمی بیان داشت: شور و عزتی که خبر شهادت شهید حججی در کشور و در محور مقاومت ایجاد کرد مثال زدنی است و مقام معظم رهبری نیز فرمودند شهید حججی حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد و این حجت، توطئه تکفیری‌ها و تروریستهای دست نشانده که با پشتیبانی اسکتبار و دلارهای نفتی خون ریزی می‌کنند را خنثی کرد.

رئیس حوزه‌های علمیه شهرستان شهریار اظهار داشت:مزدوران خونخوار کاخ سفید و صهیونیستها به خیال خود با اسارت شهید حججی و شهادت وی به بدنه مقاومت ضربه زدند، اما خون شهید حججی موجب ترویج فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت و عزت برای ایران اسلامی و محور مقاومت شد.

امام جمعه شهریار تصریح کرد: ان‌شاالله تشییع پیکر به وطن برگشته شهید حججی که در روزهای آینده اطلاع رسانی می‌شود، با شکوه و عظمت خاصی برگزار خواهد شد و عظمت حضور مردم در این مراسم مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی است که فکر می‌کنند مردم از فرهنگ ایثار و شهادت فاصله گرفته و این تشییع بار دیگر ولایتمداری و  صلابت مردم ایران اسلامی را به رخ دشمنان خواهد کشید.

نظرات بسته شده است.