شهید حججی الگوی جامع و کاملی از یک جوان مومن انقلابی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کورنگ ، سرهنگ پاسدار محمود بداغی گفت: شهداء به مثابه چراغ های هدایت به صراط مستقیم و هدایتگران بی بدیل برای مردم به خصوص نسل جوان هستند.
وی با اشاره به جایگاه رفیع شهداء در دین مبین اسلام گفت: خون پاک شهید اثرات و برکات زیادی در جامعه دارد و چه بسیار انسان هایی که مسیر زندگیشان بعد از آشنایی با یک شهید و به برکت خون همین شهید عوض شده و تحول بزرگی در زندگیشان ایجاد شده است.
بداغی گفت: همه ما در قبال شهداء مسئولیم و وظایف سنگینی در این زمینه برعهده داریم.
فرمانده سپاه شهرستان کبودراهنگ اضافه کرد: تبیین سیره و اهداف و آرمان های شهدای عزیز برای مردم بر همه ما تکلیف و وظیفه است و اگر به این وظیفه به خوبی عمل نکنیم روز قیامت در محضر خدای متعال شرمنده شهداء خواهیم شد.
سرهنگ بداغی ادامه داد: یکی از برجسته ترین و خاص ترین شهدای عصر ما شهید حججی است که الحق یک مصداق و الگو جامع و کاملی از یک جوان مومن انقلابی است.
بداغی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد این شهید بزرگوار گفت: شهید حججی از افتخارات این نظام و انقلاب است و باید همه در جهت معرفی سیره زندگی  این شهید عزیز به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند و بدانند که این تلاش آنها نیز خود یک جهاد است و به فرموده رهبر عزیزمان زنده نگه داشتن یاد شهداء کمتر از شهادت نیست.

نظرات بسته شده است.