شهید حججی الگوی نسل‌های جدید است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار زنان خبرگفت: حضور در مراسم تشییع شهید حججی عهد و پیمانی تازه با او و دیگر شهیدان سرافراز شجاع، مجاهد و قهرمان است.

وی افزود: شهید حججی با خون پاکش و با جهاد مردانه‌اش نهایت تلاش و کوشش خود را به انجام رساند، اکنون نوبت ما است تا قدر این فرصت را بدانیم و به‌جای استفاده‌ی حداقلی از آن، بکوشیم تا حداکثر بهره‌برداری ممکن از این مناسبت برای تقویت همبستگی ملی و گسترش وحدت عمومی صورت بگیرد.

معاون استاندار تهران با تأکید بر حفظ فرصت‌های معنوی بیان کرد: باید یادمان باشد که چنین فرصت‌هایی فراوان نیست و شاید هزاران ماه و هزاران سال باید بگذرد تا چنین فرصتی برای همراه و همدل گشتن تمام مردم از هر نوع کیش و مسلکی و از هر نوع باور و اعتقادی فراهم شود.

وی در ادامه اذعان داشت: برخی از ظرفیت‌ها (جایگاه رفیع شهید حججی) برای نجات جامعه هستند و از فرصت‌هایی این‌چنین باید با وسواس و احتیاط برای وحدت‌آفرینی و گرد هم آوردن همه مردم با یک نقطه‌ی اشتراک و اتفاق‌نظر عمومی بهره برد.

جمالی پور اخلاص شهید حججی را باعث برکت در جامعه دانست و اظهار کرد: اخلاص شهید حججی و نوع شهادتش باعث شده است تا خون پاکش برای تحول‌ها و دگرگونی‌های زیادی برکت داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: این شهید سرافراز اکنون الگوی رویش و زایش انقلاب اسلامی در نسل‌های جدید است و حجت آشکار خداوند برای تغییر و تحول هر جوانی که می‌خواهد با چراغ راه حججی به شاه‌راه سعادت، نجات و عزت قدم بگذارد، است.

فرماندار ویژه شهرستان ری با دعوت همه مردم در مراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار گفت: با حضور ارزشمند خود برای حفظ ارزش‌های انسانی و انقلابی مثل همیشه در مراسم تشییع پیکر شهید حججی حماسه‌ای دیگر خلق خواهیم کرد.

نظرات بسته شده است.