شهید حججی ثابت کرد جوانان امروز کم از نسل اول انقلاب ندارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سردار محمدتقی امینی با حضور در ششمین سالگرد شهادت عباسعلی جان‌نثاری و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای توپخانه 15 خرداد اظهار داشت: شهید جان نثاری از جمله شهدایی بود که در سال 90 طی درگیری‌های گروه پژاک با نظام به شهادت رسید. این شهید گرانقدر علی‌رغم اینکه توپخانه باید در پشت جبهه باشد ولی برای انجام وظیفه بهتر در خط مقدم حاضر شد و دریکی از حضورهای خود با تیر مستقیم تک‌تیرانداز دشمن به شهادت رسید.

جانشین قرارگاه عملیاتی حمزه سیدالشهدا با اشاره به اقتدار و صلابت شهید حججی ادامه داد: شهدای مدافع حرم امروز همانند شهدای دوران دفاع مقدس همانقدر با اقتدار و محکم جلو رفته و جلوی دشمن قد خم نمی‌کردند و مقتدرانه ایستادگی می‌کردند.

امینی با بیان اینکه دشمن درصدد از بین بردن فرهنگ شهادت نزد جوانان ماست، تصریح کرد: شهادت محسن حججی که از همین نسل بود به خوبی چهره و ماهیت اصلی گروه‌های تکفیری داعش را آشکار کرد. 

وی با تاکید بر اینکه آمریکا دشمن قسم خورده ماست، تصریح کرد: تحریم‌ها هرقدر هم سخت باشد ما را زمین‌گیر نخواهد کرد و تا شهدا هستند آمریکا موفق نخواهد شد بر ما حکومت کند.

جانشین قرارگاه عملیاتی حمزه سیدالشهدا با تاکید براینکه انقلاب ما مرهون بصیرت و گذشت مردم است، تصریح کرد: دشمن قصد ناامید کردن جوانان ما را دارد اما شهید حججی و امثال او با حضور خود در سوریه نشان دادند که هیچ چیز از نسل اول انقلاب کم ندارند و در سختی ایستادگی می‌کنند. دشمن با تمام جوسازی‌ها نتوانست روحیه ایثار و شهادت را در جامعه ما خاموش کند و امروز اثرات شهدا در جامعه محسوس است، حرف زدن از شهدا آسان است و هنر نیست اما شهید شدن سخت است.

نظرات بسته شده است.