فرماندهی جوانان مؤمن و انقلابی بر عهده شهید حججی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،فرهاد رهبر امروز در دیدار با خانواده شهید حججی اظهار کرد: حضور خانواده شهید در جمع دانشجویان فعال فرهنگی، انقلاب وسیعی در دل‌ها افکند و این نتیجه اعتقاد به خون شهدا است که چنین برکاتی را به دنبال دارند.

وی خاطرنشان کرد: شهید حججی نه تنها فرمانده این جوانان است بلکه فرمانده همه است و به عنوان یک فرمانده فرهنگی باعث ایجاد بزرگ‌ترین تحول فرهنگی در سطح جامعه به خصوص در بین دانشجویان بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، با خون این شهید باعث تسری در تک‌تک جوانان و ایجاد انقلاب فرهنگی شد و زمانی تحول فرهنگی در سطح یک جامعه اتفاق می‌افتد که تحول در دل جوانان آن جامعه ایجاد شده باشد.

وی در ادامه درباره تغییر نام دانشگاه آزاد نجف‌آباد به نام شهید حججی و مخالفت خانواده  این شهید افزود: در جلسه هیأت امنا بعد از درخواست خود خانواده شهید در جهت عدم تغییر نام دانشگاه آزاد به نام شهید، تصمیم بر این شد که نام یکی از واحدهای این دانشگاه به نام شهید حججی گذاشته شود؛ هم‌چنین ولایتی پیشنهاد نام‌گذاری یکی دیگر از واحدهای دانشگاه آزاد نجف‌آباد به نام سردار شهید حاج احمد کاظمی را دادند.

پدر شهید حججی درباره این اقدام  مسؤولان دانشگاه آزاد گفت: تشکر می‌کنم از لطف شما ولی این الطاف به‌گونه‌ای باشد که بقیه شهدای شاخص نجف‌آباد نیز دیده شوند و شاخص شدن یک شهید در یک دوره باعث سرپوش گذاشتن بر بقیه شهدا نباشد.

 

نظرات بسته شده است.