پیروزی‌های متوالی نیروهای مقاومت به برکت خون شهید حججی محقق شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار مهر، علی اکبر ولایتی صبح پنجشنبه در دیدار با خانواده شهید محسن حججی با تاکید بر اینکه خون شهدا عامل تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همه حکومت‌های اسلامی هستند، اظهار داشت: امروز نیز شهادت شهید حججی نقطه عطفی در تاریخ شیعه در زمان معاصر بوده است که همه جهانیان را متاثر ساخت.

وی راه شهید حججی را ادامه راه سید الشهدا دانست و تصریح کرد: راه شهید حججی‌ها حرکت در مسیر اسلام و ایستادن در بربر ظلم و بنی امیه زمان معاصر است.

رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی شهادت شهید حججی را تلنگری برای بیدار شدن وجدان‌های خفته دنیا دانست و افزود: این اتفاق می‌تواند نوید دهنده ایجاد نهضتی بزرگ در جهان اسلام باشد.

شهادت شهید حججی لزوم اعزام نیروهای ایرانی به سوریه را نشان داد

وی با تاکید بر اینکه برخی در  داخل کشور تحت تاثیر تبلیغات بیگانه منتقد اعزام نیروهای ایران به سوریه بودند، گفت: شهادت شهید حججی لزوم اعزام نیروهای ایرانی به سوریه را نشان داد و برخی شبهه‌های موجود در این خصوص را  برطرف ساخت.

ولایتی با تاکید بر اینکه امروز رهبر معظم انقلاب به دنبال طی کردن مسیر اسلام و همچنین مسیر تعیین شده توسط رهبر کبیر انقلاب راه را برای جوانان روشن ساخته‌اند، افزود: همه جوانان ما باید در این راستا گام بردارند تا موفق باشند.

وی پیروزهای متوالی نیروهای اسلام در برابر داعش پس از شهادت شهید حججی را از برکات خون این شهید عنوان کرد و ابراز داشت: پس از شهادت این شهید بزرگوار شاهد موفقیت نیروهای اسلام در عراق و سوریه بوده‌ایم.

رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه حدود شش سال است که جنگ‌های نیابتی در منطقه آغاز شده است، افزود: تخریب نجف نخستین هدف خلف‌های بنی امیه در منطقه بوده است که با حضور به موقع نیروهای مقاومت خنثی شد.

وی با تاکید بر اینکه حضور نیروهای اسلام در منطقه بیانگر قدرت این نیروها در برابر ظلم به اهل بیت (ع) است، تصریح کرد: همه خلف‌های بنی امیه باید بدانند که دیگر سال ۶۱ هجری تکرار نخواهد شد و نیروهای اسلام اجازه توهین به ائمه را نخواهند داد.

ولایتی در ادامه با اشاره به اینکه شهادت شهید حججی تحرکات زیادی را در بین نسل جوان برای مبارزه با ظلم ایجاد کرده است، افزود: این اتفاق در آینده آثار پربرکت خود را نشان خواهد داد و باید به خاطر تربیت چنین فرزندی از پدر و مادر شهید حججی قدردانی کرد.

نظرات بسته شده است.