شهید حججی تکلیف را برای جوانان مشخص کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حسین یکتا شامگاه پنجشنبه در مراسم دعای کمیل که به یاد شهید مدافع حرم محسن حججی در گلستان شهدای نجف‌آباد برگزار شده بود، با بیان اینکه خداوند حال تمام جامعه را با شهادت شهید حججی متحول کرد اظهار داشت: شهادت آقا محسن یک اتفاق طبیعی نیست و سال‌ها باید بگذرد تا حکمت شهدا مشخص شود.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) همواره می‌فرمودند که این تربت و مزار خاک شهیدان تا قیامت دارالشفاء عاشقان و دلسوختگان می‌شود، افزود: یک قطره خون شهدا هدر نرفته و نمی‌رود، در زمان دوران دفاع مقدس به ما می‌گفتند در جنگ از کربلا صحبت می‌کنند، اکنون پس از سال‌ها اثری از صدام و صدامیان نیست و راه کربلا باز شده است، شهدا دارند رخ نشان می‌دهند و هر استخوانی که از شهدا پیدا می‌شود، یک گمشده پیدا می‌شود و تحول و اثری را در جامعه دارد.

فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الاوصیا با بیان اینکه مردم چشم‌انتظار شهدا هستند، تصریح کرد: امروز پرچم شهدا در دنیا بالاست و هر جا که حالمان خراب می‌شود، شهیدی پیدا می‌شود و دل جوانان دوباره به انقلاب و امام زمان (عج) گره می‌خورد و خداوند این انقلاب را به برکت خون شهدا سرپا نگهداشته است.

وی با بیان اینکه شهید حججی نشان داد که با یک گل بهار می‌شود، گفت: شهید حججی با رشادتش ید بیضا و عصای موسی را نشان داد و این کار خداوند است و نمی‌گذارد که قدرتش در زمین بی یار و یاور بماند.

یکتا با بیان اینکه امروز وقتی جوانان نجف‌آباد به شهید حججی می‌بالند، تکلیف بیشتر می‌شود، تصریح کرد: امروز شهید حججی با دل همه بازی کرده است و یک حجت برای همه شده و برای مردم نجف‌آباد تکلیف می‌شود و باید اثر وضعی این حماسه به دقت دیده شود و باید از همه ابعاد به زندگی شهید حججی پرداخته شود.

وی با بیان اینکه شهید حججی تاریکی‌های دلمان را نشانمان داد و این تکلیف ما را بیشتر می‌کند، گفت: مردم از بی‌دینی خسته شده و دل‌ها منتظر خون در راه خداست و امروز مفتخریم که در بین جوانان این کشور پرچم خداوند بالاست و شهید حججی این روشنایی و حیات را به دنیا نشان داد.

فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الاوصیا با اشاره به اینکه امروز انتظار مردم دنیا نسبت به شهر نجف‌آباد بیشتر شده است، بیان کرد: امروز خون‌های شهدا دارد اثر می‌کند و همه با هم دارند پشت دیوارهای نظام مقدس صف بسته‌اند، امروز پیغام اربعین در مسیر انقلاب اسلامی دارد دیده می‌شود و از همه دنیا برای حضور در اربعین مشتاق می‌کنند و همه منتظر ظهور هستند.

نظرات بسته شده است.