توزیع وصیت‌نامه شهید «محسن حججی» در جشن غدیر خم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، مؤسسه فرهنگی قرآنی مردمی سابقون آبدانان استان ایلام، همزمان با عید غدیر خم، اقدام به برپایی مراسم شاد قرآنی کرد که در حاشیه آن برنامه‌های متنوعی انجام شد.

در این مراسم، کریم‌زاده به تلاوت آیاتی از کلام الله مجید پرداخت و همچنین اجرای مولودی‌خوانی توسط رحمانی، سرودن شعر از سوی سعیدی انجام شد.

همچنین در حاشیه این مراسم چند ایستگاه با عناوین نقاشی، پاسخگویی به احکام و سوالات شرعی توسط ذوالفقاری از اساتید حوزه علمیه، ایستگاه کتابت قرآن، ایستگاه شهدا با عنوان ایستگاه شهید محسن حججی، توزیع وصیتنامه شهید بزرگوار برپا شد.

در ایستگاه شهید حججی برگه‌ای طراحی شده بود با عنوان نامه یا دل‌نوشته‌ای از شهروند آبدانانی به شهید محسن حججی، که افراد شرکت‌کننده با تکمیل آن و تحویل آن در روزهای آینده جوایزی تقدیمشان خواهد شد.

در این مراسم که با همکاری قرارگاه جهادی امام رضا(ع)، هیئت معصومیه فرهنگیان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، به هفت نفر از علی، هادی، اسماعیل نام‌ها و همچنین به تمامی دختران محجبه زیر پانزده سال جوایزی اهداء شد.

در همین راستا، در ایام عید، مربیان مؤسسه قرآنی سابقون و بچه‌های قرارگاه جهادی امام رضا(ع) مؤسسه با خانواده سادات دیدار و به عیادت بیماران رفتند که هدف از این دیدارها جویا شدن از احوال هم نوعان و نیز بجا آوردن صله رحم است.
/////توزیع وصیت‌نامه شهید «محسن حججی» در جشن غدیر خم

نظرات بسته شده است.