قهرمانی نزاجا در رقابت‌های چوگان جام مدافعین حرم حضرت زینب و بزرگداشت شهید محسن حججی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون چوگان، رقابت‌های چوگان جام مدافعین حرم حضرت زینب (س) بزرگداشت شهید محسن حججی  با قهرمانی تیم نزاجا در زمین چوگان باشگاه شهدا برگزار شد.

در این روز از رقابت‌ها ابتدا تیم‌های نوروزآباد و شهدای ناجا با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم نوروزآباد با نتیجه 7 بر 3 به مقام سومی دست پیدا کرد. در بازی فینال تیم‌های قصرفیروزه و نزاجا به مصاف هم رفتند که تیم نزاجا با نتیجه 6 بر 2 جام قهرمانی این رقابت را از آن خود کرد.

در پایان این رقابت‌ها از خانواده شهید گرانقدر محسن حججی تجلیل به عمل آمد و لوح افتخار و شجاعت این شهید بزرگوار توسط رئیس فدراسیون چوگان به جناب سرهنگ مسیب عباسی نماینده خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی تقدیم شد و از مدافعین عالیقدر حرم حضرت زینب (س) که با رشادت و بزرگمردی از کیان اسلام و حرم حفاظت و پاسداری می کنند قدردانی و تقدیر شد.

در مراسم اهداء جوایز از کلیه تیم‌های شرکت کننده تقدیر به عمل آمد و جام قهرمانی این دور از رقابت ها توسط رئیس فدراسیون چوگان به نماینده تیم نزاجا تقدیم شد.

بدین ترتیب نتیجه رقابت‌های چوگان جام مدافعین حرم حضرت زینب (س) بزرگداشت شهید محسن حججی به صورت ذیل می باشد:
مقام اول : نزاجا
مقام دوم : قصرفیروزه
مقام سوم : نوروزآباد
مقام چهارم : شهدای ناجا    

نظرات بسته شده است.