«شهید حججی» شهید شاخص دانشگاه پیام نور همدان

صادق ذوقی احسان، مدیر فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان همدان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از همدان، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس تجلی دلاور مردی ملت غیور و نماد اقتدار و صلابت نظام اسلامی ایران است.
وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از الزامات ثبات انقلاب اسلامی است افزود: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و ماه محرم دانشگاه پیام نور برنامه‌هایی در دستور کار خود دارد که از این میان می‌توان به سرکشی از خانواده شهدای کارمند دانشگاه، بازدید از باغ موزه دفاع مقدس، غبارروبی گلزار شهدا و  قرائت زیارت عاشورا اشاره کرد.
ذوقی اضافه کرد: بازگویی وقایع هشت سال دفاع مقدس آن هم برای جوانان و نوجوانانی که بسیاری از آنها هیچ گاه شاهد وقایع آن دوران نبوده‌اند، جنگ با وجود تلخی‌های خود دستاور‌های مهمی نیز داشت که نمونه بارز آن، فرهنگ ایثار و شهادت است حال ترویج این فرهنگ در این زمان امری مهم است.
مدیر فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان گفت: در این راستا دانشگاه پیام نور «شهید محسن حججی» را به عنوان شهید شاخص سال معرفی کرده است و در نظر دارد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از خاططرات راویان جنگ در هفته دفاع مقدس بهر‌مند شود.
 

نظرات بسته شده است.