حرکتی که شهید حججی انجام داد همان حرکتی بود که در کربلا انجام شد/ سپاه در رفع محرومیت به دولت کمک می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار سید ضیاءالدین حزنی ظهر امروز در جمع مردم روستای چاهک موسویه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: ایام محرم‌الحرام برای ایرانیان زمینه بصیرت‌شناسی را محقق می‌کند، بنابراین  حرکت شهدا به ما درس عزت، شجاعت و اقتدار می‌دهد.

وی با بیان اینکه تاریخ کربلا در حال تکرار است، بیان کرد: همان افرادی که در عاشورای حسینی سر امام حسین(ع) را از تن جدا کردند اکنون در سوریه، عراق و یمن سر فرزندان این مرز و بوم را از تن جدا می‌کنند.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الأنبیا(ص) با اشاره به اینکه دشمن کنونی همان دشمن گذشته است، تبیین کرد: باید از عاشورای حسینی و شهدای هشت سال دفاع مقدس درس بگیریم.

*حرکتی که شهید حججی انجام داد همان حرکتی بود که در کربلا انجام شد

سردار حزنی عنوان کرد: حرکتی که شهید حججی و سایر شهدا انجام دادند همان حرکتی بود که در دشت کربلا انجام شد، بنابراین باید از درس‌هایی که شهدا با خون‌های خود به ما آموختند بهره بگیریم.

* سپاه در رفع محرومیت به دولت کمک می‌کند

وی تأکید کرد: وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کمک به دولت در جاهایی که دارای عقب‌ماندگی است بوده و این ارگان تعهد کرده که به دولت در زمینه رفع محرومیت کمک کند.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الأنبیا(ص) مطرح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار مردم و مسؤولان به جامعه خدمت می‌کنند، بنابراین آمادگی کمک به مردم را داریم.

سردار حزنی، سپاه پاسداران را متشکل از مردم دانست و یادآور شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی 39 سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد همواره همراه مردم بوده است.

* سپاه برای رفع محرومیت از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند

وی با اشاره به اینکه در هر حوادثی که در تاریخ به وقوع پیوسته است سپاه پاسداران حضور داشته است، ادامه داد: سپاه پاسداران خود را از مردم و در کنار مردم می‌داند و برای رفع محرومیت از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الأنبیا(ص) بیان کرد: راهبردها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سپاه پاسداران برای مردم‌داری، مردم‌یاری و مردم‌دوستی است.

سردار حزنی، حضور روحانیون را در کنار مردم و مسؤولان مهم ارزیابی کرد و گفت: روحانیت با حضور خود در جنگ تحمیلی دستاوردهای خوبی را به ارمغان آوردند.

وی همچنین پیرامون مشکلات مطرح شده در روستای چاهک موسویه، تشریح کرد: در زمینه آبرسانی و تأمین ساختمان اورژانس 115 در این روستا آمادگی خود را اعلام می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی قرب کوثر خاتم‌الأنبیا(ص) ادامه داد: افتخارات سپاه پاسداران در کنار مردم بودن است، بنابراین در زمینه مشکلات مطرح شده بخشداران، فرماندار و مسؤولان مربوطه بررسی‌‌های لازم را انجام دهند و آمادگی داریم که 50 درصد امورات را از طریق قرارگاه قرب کوثر پیگیری کنیم.

نظرات بسته شده است.