شهید حججی یک رویش جدید انقلابی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چهل ماه نیوز، حجت الاسلام علی نوروزی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج حُر مشهد صبح امروز در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل سپاه ناحیه رشتخوار برگزار شد، با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس و ایام ماه محرم در جمع بسیجیان و مسئولین این شهرستان، گفت: انقلاب و دفاع مقدس ما انقلاب و دفاع مقدس حسینی است.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه پشت صحنه‌های دفاع مقدس ما بسیار مهمتر از متن دفاع مقدس است، افزود: متن دفاع مقدس ما این بود، که آحاد مردم کشور ما به مرجعیت و فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی پای در میدان گذاشتند، مردم کشور ما در دوران دفاع مقدس به دنیا فهماندند و ما امروز باید قدردان آن باشیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج حُر مشهد در ادامه، با اشاره به اینکه دشمن از ابتدا به دنبال منابع کشور عزیزمان بوده و در این راه از هیچ اقدامی کوتاهی نکرده است، یادآور شد: دشمن وقتی از طریق هجوم نظامی نمی‌تواند به اهداف خود برسد، به ترور شخصیت‌های کشوری می‌پردازد.

 

حجت الاسلام نوروزی در ادامه، عنوان کرد: اعتقاد و فکر الهی باعث حضور نوجوانان 13 و 14 ساله ما در دوران دفاع مقدس بود.

 

وی همچنین در ادامه به حرکات و فعالیت مستمر دشمن در فضایی مجازی و رسانه‌های از این دست، اشاره کرد و گفت: امروز دشمن اعتقاد جوان ما را نشانه رفته است، جوان ما باید هوشیار و نسل جوان انقلاب ما باید مستحکم‌تر از جوانان دوران دفاع مقدس باشند.

 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه شهادت یک جریان تاریخ ساز و جامعه‌ساز است، تصریح کرد: امروز نباید شهادت را زیر سوال برد، دشمنان اسلام از شهادت ضربه خوردند، زندگی انسان بدون شهادت چه معنایی دارد.

 

حجت الاسلام نوروزی  اذعان داشت: شهید حججی یک رویش جدید انقلابی است که در حلقه‌های صالحین به تبلور رسید و در قالب سپاه به مبارزه با داعش رفت.

 

وی ناامیدی دشمن در رابطه با نابودی داعش را یکی از دلایل کشتار مسلمان در میانمار عنوان کرد و افزود: دشمن وقتی به این نتیجه رسید که پایان کار داعش در حال رقم خوردن است، و وقتی احساس کرد رگ‌هایی از انقلاب ما در خون مردم میانمار است، دست به کشتار مسلمانان در میانمار زد.

 

وی در پایان سکوت برخی کشورها در رابطه با موضوع مسلمان کشی میانمار را نیز فکر دستیابی این کشورها به منافع این منطقه در آینده دانست، و خاطرنشان ساخت: امروز اگر کشورهایی همچون بنگلادش و چین و غیره در مقابل کشتار مسلمانان در میانمار سکوت می‌کنند، دلیلش، فکر آینده و دستیابی به منافع نفت و گاز در این منطقه است.

 

نظرات بسته شده است.