باند بین المللی پانجیا توسط پلیس فتای تهران منهدم شد

خبرگزاری تسنیم: سردار حسین رحیمی در مراسم رونمایی از کشفیات به دست آمده از مجرمان پایتخت که در طرح 24 ساعته رعد 2 دستگیر شده‌اند، اظهار داشت: با توجه به اینکه کلانتری‌ها ظرفیت بزرگی را در برخورد با مجرمان و کشف جرم دارا هستند، طرح رعد 2 با محوریت پلیس پیشگیری و کلانتری‌ها از دو هفته قبل آغاز شد و در 24 ساعت گذشته نیز دومین مرحله از این طرح در سراسر تهران به اجرا درآمد.

وی افزود: در این طرح 24 ساعته 105 مخفیگاه سارقان، فروشندگان موادمخدر، مالخران و سایر مجرمان مورد ضربه پلیس قرار گرفت و 329 سارق و مالخر دستگیر و 161 خرده فروش مواد مخدر شناسایی و تحت عملیات پلیس قرار گرفتند.

رحیمی در خصوص کشفیات به دست آمده از این اقدام پلیس گفت: در این طرح یک روزه 90 دستگاه خودروی سرقتی، 76 موتورسیکلت مسروقه، 105 دستگاه انواع دوچرخه به سرقت رفته و 350 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه از مجرمان کشف شد.

وی با بیان اینکه مقادیر قابل توجهی از کالای قاچاق کشف و ضبط شد، افزود: ارزش تمام اموال مطروحه کشف شده 4 میلیارد تومان برآورد شده است.

 اجرای طرح پانجیا توسط پلیس فتای تهران

رئیس پلیس پایتخت در ادامه با اشاره به اجرای طرح بین‌المللی پانجیا در برخورد با فروش قاچاق انواع دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی گفت: در این طرح یک باند بزرگ عرضه داروها و مواد آرایشی قاچاق منهدم شد که داروهای و لوازم آرایشی از این باند بالغ بر 2 میلیارد تومان ارزش داشت.

آمادگی پلیس برای برگزاری تشییع شکوهمند پیکر شهید حججی

وی در پایان با اشاره به برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید حججی در صبح روز چهارشنبه (فردا) گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده امنیت این مراسم برعهده پلیس پایتخت گذاشته شده است و تمهیدات لازم برای حضور گسترده مردم در تشییع پیکر شهید حججی پیش‌بینی شده است.

رحیمی با بیان اینکه این مراسم از ساعت 9 صبح فردا در مسیرمیدان امام حسین تا میدان خراسان برگزار می‌شود از مردم خواست تا پایان این مراسم همکاری خوبی با پلیس داشته باشند.

نظرات بسته شده است.