پیکر مطهر شهید محسن حججی وارد اصفهان می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سردار مجتبی شیروانیان با اشاره به مراسم استقبال از پیکر شهید حججی در اصفهان اظهار کرد: پیکر مطهر شهید محسن حججی پیش از انتقال به شهرستان نجف‌آباد، وارد اصفهان خواهد شد.

وی افزود: با توجه به محدودیت زمانی و قرار گرفتن در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی زمان ورود پیکر مطهر شهید حججی به اصفهان و نجف‌آباد متفاوت از اخباری باشد که قبلاً اعلام شده است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: برنامه استقبال از پیکر شهید محسن حججی در اصفهان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: احتمال دارد که پیکر مطهر شهید حججی بعد از ظهر روز چهارشنبه 5 مهرماه وارد شهر اصفهان شود اما هنوز زمان دقیق آن مشخص نشده است.

گفتنی است با اعلام ستاد استقبال از شهید حججی در اصفهان قرار است مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید مدافع حرم اهل بیت(ع)، شهید محسن حججی روز چهارشنبه 5 مهرماه از ساعت 16:30 در میدان امام(ره) اصفهان (پیش از این اعلام شده بود گلستان شهدا) برگزار و سپس مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید حججی در روز 5 شنبه ساعت 8 صبح در میدان بسیج نجف‌آباد برگزار شود.

 

نظرات بسته شده است.