حسرت ظریف به سعادتی که نصیب شهید حججی شد+ عکس

خوشا به سعادت شهید حججی که توسط رهبر و مردم بدرقه می‌شود + عکسبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان شرکت رهبر انقلاب و خیل عظیم مردم در مراسم تشییع پیکر شهید حججی را سعادتی بزرگ برای این شهید دانست.

مراسم تشییع پیکر شهید حججی صبح امروز در میدان امام حسین ع برگزار شد. حضور خیل عظیم مردمی در این مراسم باز هم حماسه آفرید. در کنار مردم، بزرگان و سیاستمداران کشور نیز در این مراسم شرکت کردند.

بیش از همه، حضور رهبر انقلاب نظرها را به خود جلب کرد. مقام معظم رهبری پس از حضور در کنار پیکر شهید حججی، با خانواده این شهید نیز دیدار کردند. 

مراسم با شکوه و پرشور امروز واکنش‌های بسیاری را در پی داشت. بیشتر افراد، تقریبا از تمام قشرها، احساس خود را نسبت به مراسم تشییع ابراز کردند. همچنین محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشور نیز با انتشار پستی اینستاگرامی از این شهید بزرگوار یاد کرد.

ظریف در اینستاگرام خود نوشت:

” ای خوشا دولت آن مست که در پای حریف   سر و دستار نداند که کدام اندازد 
و خوشا به سعادت شهید حججی عزیز که در ایام عاشورای سرور و سالارش، توسط رهبر فرزانه و مردم قدرشناس ایران به سوی آرامش جاودانه بدرقه می شود. “

خوشا به سعادت شهید حججی که توسط رهبر و مردم بدرقه می‌شود

 

نظرات بسته شده است.