قدردانی رئیس کمیته ملی المپیک از افتخارآفرینی‌های کاروان شهید حججی

قدردانی رئیس کمیته ملی المپیک از افتخارآفرینی‌های کاروان شهید حججیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک طی پیامی از درخشش ورزشکاران ایرانی و کسب عنوان سومی در پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا و اقیانوسیه و کسب ۳۶ مدال طلا، ۲۳ نقره و ۵۹ برنز تجلیل کرد.

در متن پیام فوق آمده است:

باردیگر دلیر مردان و شیر زنان این سرزمین در کاروانی که به نام شهید مدافع حرم محسن حججی مزین شده بود با جانفشانی‌های خود ضمن به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس ایران اسلامی، سرود ملی کشورمان را بار‌ها و بار‌ها در محل برگزاری رقابت‌ها طنین انداز کردند.

به همه این افتخار آفرینان خدا قوت و دست مریزاد گفته برای خانواده بزرگ و فرهیخته کشور در دیگر میادین قاره‌ای و جهانی آرزوی موفقیت و سر بلندی دارد.

ورزشکارانی که همواره در میادین ورزشی با حداقل‌ها در کسب افتخار برای میهن عزیزمان، حداکثر‌ها آفریدند و نشان دادند که امروز همانگونه که ملت فهیم و ولایت مدار ایران اسلامی اینگونه با شکوه پیکر پاک و سرافراز شهید بزرگوار مدافع حرم را بر دوش می‌کشند فرزندانشان در پنجمین آوردگاه آسیا و اقیانوسیه با کسب مدال‌های متعدد، پرچم مقدس کشورشان را به اهتزاز در می‌آورند تا نشان دهند قدرشناس عزیزانی هستند که سر دادند تا ملت ایران سرفرود نیاورند و سر بلند باشند.

سپاس ویژه دارم از مردم همیشه در صحنه که همواره دعای خیرشان بدرقه فرزندانشان در امر افتخار آفرینی در میادین ورزشی بوده و وتقدیر و تشکر دارم از دولت و مجلس محترم و وزارت ورزش و جوانان بویژه شخص دکتر سلطانی فر که با حضور خود در عشق آباد و حمایت‌های همه جانبه، مایه دلگرمی خانواده فرهیخته ورزش کشور در تمامی مراحل آماده سازی ورزشکاران و تیم‌های اعزامی یاری گر کمیته ملی المپیک بودند و ما را در پشتیبانی از تیم‌های اعزامی به این رقابت‌ها یاری رساندند.

قدر دانی می‌کنم از مسوولان فدراسیونها، مربیان، ورزشکاران و پزشکان اعزامی که چندین ماه برای آماده سازی کاروان اعزامی کشورمان تلاش کردند تا اینگونه زحماتشان با به اهتزاز در آمدن پرچم کشورشان به بار نشیند.

از اصحاب رسانه بخصوص رسانه ملی، خبرگزاری ها، سایت‌ها و مطبوعات که از بامدادان تا پاسی از شب در پوشش افتخار آفرینی‌های کاروان شهید حججی سنگ تمام گذاشتند قدر دانی می‌کنم تا در سایه الطاف الهی، دعای خیر مردم، تلاش مربیان و ورزشکاران و اطلاع رسانی اصحاب رسانه موجی از نشاط، همبستگی و غرور ملی میهن اسلامیمان را در نوردد.

به تمامی اعضای کاروان جمهوری اسلامی ایران شهید حججی در پنجمین دوره بازی‌های آسیا و اقیانوسیه خدا قوت و دست مریزاد گفته. باشد تا انشالله افتخار آفرینی‌های کاروان شهید حججی باعث غرور، مسرت و رضایتمندی مرم عزیز و مسوولین محترم گردد و برای شیر زنان و دلیر مردان ایران اسلامی در دیگر رقابت‌های قاره‌ای و جهانی پیش رو آرزوی موفقیت و سر بلندی دارد.

گفتنی است کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران (شهید مدافع حرم محسن حججی) در بازی‌های داخل سالن و هنر‌های رزمی آسیا ۲۰۱۷ با کسب مجموع ۱۱۸ مدال در بین ۶۹ کشور آسیا و اقیانوسیه به عنوان سومی بازی‌ها دست یافت.

 

نظرات بسته شده است.