شهید حججی نماد ایستادگی در مقابل تفکرات استکباری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از شاهرود، ابوالفضل دربانیان در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم محسن حججی در شاهرود اظهار داشت: گروهک‌های تکفیری داعش با ادعای مسلمانی در سوریه به نسل‌کشی و مسلمان کشی می‌پردازند و درصدد نابودی اسلام و جامعه مسلمان هستند.

وی با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل و سایر کشورهای استکباری از این خون‌خواران حمایت می‌کنند تصریح کرد: جلوگیری از اشاعه اسلام ناب محمدی یکی از مهم‌ترین اهداف این گروه است و حتی وزیر خارجه اسبق آمریکا نیز به این مهم اعتراف کرده است.

کارشناس سیاسی سپاه ناحیه گرمسار با تأکید بر اینکه نفوذ ایران در منطقه نقشه‌های این توطئه گران را نقش بر آب می‌کند اذعان کرد: شهید حججی نماد ایستادگی و مقاومت در مقابل تفکرات استکباری این افراد است.

وی اضافه کرد: یکی از مهم‌ترین رویکردهای آمریکا در تأسیس داعش تجزیه اتحاد کشورهای اسلامی در منطقه است.

دربانیان با بیان اینکه ایجاد فاصله و اختلاف بین کشورهای عراق، سوریه تا ایران اسلامی محور این توطئه قرار دارند خاطرنشان کرد: باوجود رزمندگانی همچون شهید حججی‌ها شکست داعش در منطقه حتمی است و با شکست سنگینی که از نیروهای مقاومتی این کشور متحمل می‌شود دیگر اقدامات آنان در منطقه اثر نخواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه اسلام هراسی و ایران هراسی از دیگر اهداف این گروهک‌ها است یادآور شد: با اقداماتی که داعش ها انجام دادند و شکست‌های پی‌درپی آنان در منطقه این اقدامات نتیجه معکوس نشان داده و مظلومیت و حقانیت اسلام بر همگان آشکارشده است.

کارشناس مسائل سیاسی سپاه ناحیه شاهرود تأکید کرد: دفاع مقدس و اسلام ناب محمدی از ارزش‌های ایران اسلامی به شمار می‌رود و هیچ توطئه‌ای نمی‌تواند این ارزش‌ها را نابود یا کمرنگ کنند.

نظرات بسته شده است.