نجف‌آباد در انتظار تشییع سردار دل‌ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایسنا، مردم شهید پرور نجف‌آباد و مسئولان استانی و مقامات کشوری از ساعات اولیه صبح امروز (پنجشنبه 6 مهر) با تجمع در میدان بسیج نجف‌آباد، آماده استقبال و وداع با شهید محسن حججی هستند.

مردان و زنان نجف‌آباد دسته دسته با لباس‌های یک دست مشکی به مراسم افزوده می‌شوند. برخی با پلاکاردهایی که روی آن خوشامدگویی به شهید مدافع حرم حک شده، خود را در این وداع باشکوه سهیم کرده‌اند. روی یکی از پلاکاردها حک شده است “سردار دل‌ها بی‌سر آمد”

خودروی حامل پیکر شهید حجی هم‌اکنون وارد میدان بسیج نجف آباد شد و ندای “محسن‌جان خداحافظ “در میدان پیچیده است.

سردار وحید حقانیان به نمایندگی از دفتر مقام معظم رهبری، سردار سلامی، وزیر جهاد کشاورزی، استاندار اصفهان، حسن کامران، سرهنگی حسین‌زاده، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان و جمعی از مسئولان نجف‌آباد در جایگاه ویژه حضور دارند.

وصیت شهید حججی برای پسرش علی به صورت صوتی در میدان بسیج پخش شد. “من از تو و مامانت دل کندم تا نوکری حضرت زینب را بدست بیاورم”.

شهید محسن حججی پس از وداع باشکوه در شهرهای مشهد مقدس، تهران و اصفهان چهارشنبه‌شب به زادگاهش نجف آباد بازگشت.

انگار همین دیروز بود که در خانه پدری اش به پای پدر و مادر افتاد و دست و پای والدینش را بوسید و برای دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها از آنان طلب حلالیت کرد و راهی سرزمین شام شد؛ انگار همین دیروز بود که برای فرزندش علی وصیتی به جای گذاشت و به او آموخت که چگونه پاک و سالم زندگی کند؛ شهید حججی همواره آرزو داشت تا برای اسلام و در راه اسلام به شهادت برسد، حالا او به این آرزوی ربانی رسیده است و و در حریم امن الهی آرمیده است.

حالا همشهریانش وداع باشکوهی را برای او رقم زده اند؛ پیر و جوان، مرد و زن از اقصی نقاط شهر خود را به اینجا رسانده اند و برای استقبال و وداع آماده اند، این مردم حالا احساس غرور می کنند که همشهری شهید محسن حججی هستند، شهیدی که مظهر فداکاری و مردانگی نام گرفته است.

نوحه خوانی بر پیکر شهید حججی ادامه دارد و مردم یکصدا با نوحه خوان به شهید حججی خوشامد می‌گویند.

این گزارش تکمیل می‌شود…

نظرات بسته شده است.