پیام جوانان به آمریکا تداوم راه شهید حججی تا آخرین قطره خون است

آیت‌الله ابوالحسن مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان در حاشیه مراسم تشییع شهید حججی، اظهار داشت: سرمنشأ انقلاب ما، جریان کربلا است، امام حسین (ع) ثارالله است و این خون در رگ هر انسانی حرکت کند او را زنده می‌کند.

وی افزود: یک نمونه آن امروز در نجف‌آباد و در مجموعه ایران اسلامی به نمایش گذاشته شد، خون شهید حججی در رگ‌های جوانان ما جاری است.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: هزاران جوان و میلیون‌ها انسان از او راه و رسم انقلابی شدن را فرا می‌گیرند، دشمنان ما فکر می‌کنند با شهادت این جوانان یک نفر را از ما می‌گیرند اما ملت ایران خود را به عنوان شهید حججی می‌دانند و آرزو دارند حرکت او را ادامه دهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: بسیاری از آنها نامه به رهبر انقلاب داده‌اند و به دنبال حضور در جبهه‌های سوریه هستند، این خون در رگ‌های آنها جوشش دارد، امیدواریم این حالت احیا در وجود همه جوانان تا زمان ظهور حضرت مهدی وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها انقلاب، رهبری و مردم ایران را هنوز نمی‌شناسند، امیدواریم مصداق آن روایت امام هفتم باشد که فرمودند انقلابی که قبل از ظهور از قم آغاز می‌شود و به ظهور وصل می‌شود.

آیت‌الله مهدوی تصریح کرد: پیامی که رهروان شهید حججی به آمریکا دادند این است که تا آخرین قطره خون خود راه این شهید ادامه پیدا خواهد کرد.

نظرات بسته شده است.