گرامیداشت شهید محسن حججی در یزد برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، مردم یزد هم به مانند دیگر نقاط ایران اسلامی این روزها نام شهید حججی را بر لب‌های خود زمزمه می‌کنند و همه جا صحبت از این سردار بی‌سر است.

در نقاط مختلف استان یزد سخنرانان مذهبی عزاداری‌ها، موضوع سخنرانی خود را به بیان اوصاف این شهید والا مقام اختصاص دادند و یاد و خاطره شهید محسن حججی و دیگر شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین آقامیری از اساتید حوزه علمیه قم در مراسم عزاداری امامزاده جعفر(ع) یزد که با حضور بسیار پرشور مردم ولایت‌مدار دارالعباده یزد برگزار شد، با اشاره به اینکه شهید حججی را خداوند به این مرتبه و جایگاه عظیم رسانده، اظهار داشت: امروز همه مردم ایران یاد شهید حججی را در دل دارند و برای این شهید گریه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه داعش دست‌ساخته آمریکا و دیگر کشورهای مستکبر جهان است، خاطرنشان کرد: داعش برای مقابله با اسلام و انقلاب به وجود آمد ولی به یاری خداوند و با وعده سردار حاج قاسم سلیمانی این پدیده نحس تا سه ماه آینده از روی کره زمین حذف می‌شود.

این روحانی با اشاره به اینکه پشت پرده همه پرسی کردستان هم رژیم صهیونیستی و آمریکا است، خاطرنشان کرد: همه پرسی غیرقانونی این منطقه از عراق هم اتفاقی نبوده و زمانی که دشمن متوجه شد که داعش در حال نابودی است و دیگر برای آنها کارایی ندارد، برای اینکه بتوانند به جنایات خود ادامه دهند این اقدام را در عراق انجام دادند.

آقا میری با تاکید بر اینکه قائله کردستان همانند داعش نیست که چندین سال به طول بیانجامد، خاطرنشان کرد: مطمئنا بحث استقلال غیرقانونی کردستان به طول نمی‌انجامد و در نطفه خفه می‌شود.

نظرات بسته شده است.