“شهید حججی” پرورش‌یافته مکتب اباعبدالله(ع) است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمد مهدی زاهدی در شامگاه هشتم محرم در جمع عزادارن حسینی در مسجد قائم اختیارآباد با اشاره به مراسم تشییع شهید حججی در ایام شهادت اباعبدالله و یارانش اظهار داشت: نحوه شهادت این شهید بزرگوار شباهت زیادی با شهادت امام حسین(ع) و یارانش در روز عاشورا داشت.

وی با بیان اینکه فلسفه عاشورا به زمان و مکان خاص محدود نبوده است تصریح کرد: شهید حججی پرورش یافته و ادامه دهنده مکتب و راه اباعبدالله(ع) بود و ثابت کرد که جریان عاشورا و نهضت اباعبدالله(ع) همیشه و برای همه انسان‌های آزاده ادامه دارد.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا همیشه در ستیز با ایران بوده و هست گفت: آمریکا با اصل نظام ما مشکل دارد.

وی با تبیین مسائل سیاسی در خاورمیانه تصریح کرد: بارزانی در کردستان عراق از نظر سیاسی کاملا منزوی شده بود به واسطه نزدیکی به آمریکا و اسرائیل سعی داشت تا از این انزوا خارج شود.

زاهدی با بیان اینکه بارزانی با یک عمل خائنانه بحث رفراندوم را با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی مطرح کرد گفت: ترکیه سوریه و ایران با این اقدام بارزانی مخالفت کردند.

وی با بیان اینکه بارزانی گمان می‌کرد با این کار می‌تواند اسرائیل دیگری در کنار مرزهای ایران ایجاد کند گفت: هیچ کس از اقدام حمایت نکرده و ملت عراق، شیعه و سنی یکپارچه با این اقدام بارزانی مخالفت کردند.

نظرات بسته شده است.