همسر شهید حججی: محسن به معنای واقعی آتش به اختیار بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از ایرنا زهرا عباسی عصر امروز جمعه در جریان دیدار سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهید محسن حججی در نجف آباد افزود :
مهمترین خصلت شهید حججی اخلاص و تواضع او بود و تا لحظات آخر بر احترام به والدین تاکید زیادی داشت.
وی افزود: اولین کتابی که شهید حججی مطالعه کرد: مقتل امام حسین(ع ) بود، او عاشق امام حسین بود و معامله ای با خدا کرد که به جز خدا کسی نداند و امیدوارم ادامه دهنده راه این شهید بزرگوار باشیم.
وزیر فرهنگ و ارشادی اسلامی در این دیدار با تجلیل از شخصیت محسن حججی از خانواده وی به عنوان سنبل مقاومت و ایثار، تجلیل کرد.
سید عباس صالحی در سفر امروز جمعه خود به اصفهان ضمن حضور در گلزار شهدای نجف آباد نسبت به مقام والای شهدای این خطه و شهید محسن حججی ادای احترام کرد .
وی همچنین با حضور در منزل پدری شهید حججی با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اصفهان ، فرماندار نجف آباد ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد نجف آباد و جمعی از مسئولان ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را در این دیدار همراهی کردند .
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه وارد اصفهان شد، وی با آیت الله مظاهری از مراجع تقلید ورئیس حوزه علمیه اصفهان ، آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه و رسول زرگر پور استاندار، دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی گفتگو کرد .
کریمی / انتشار: سلطانمرادی

نظرات بسته شده است.