شهید حججی نمونه بارز جوان انقلابی و ولایتمدار ایران است/ جوانان ایران همواره پیرو خط رهبری هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهدای مدافع حرم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از تفتان ما، حجت الاسلام عبدالواحد سپاهی در مراسم یادواره شهید محسن حججی در خاش، با اشاره به شهادت جوان مؤمن انقلابی، شهید مدافع حرم، محسن حججی، اظهار کرد: شهید محسن حججی نمونه بارز جوان انقلابی و ولایتمدار در جامعه اسلام است که با شهادت خود نشان داد جوانان ایرانی نمی‌گذارند ولایت تنها باشد و همیشه پیرو راه انبیاءهستند.

وی بابیان اینکه یاواره های شهدا از رویش ها و آثار دفاع مقدس ما است، افزود: در حقیقت مصدق اشتباه کرد و فریب آمریکای جنایتکار را خورد و ملت ایران از آن زمان است که تجربه دشمنی آمریکا با ایران را دارند.

حجت الاسلام سپاهی بیان کرد: پیام شهادت محسن حججی مدافع حرم به جامعه به‌ویژه جوانان ایستادگی، مجاهدت و مقاومت در برابر دشمنان اسلام را داد و با ریخته شدن خون این شهید بیداری‌های زیادی در جهان رخ می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس دستاوردهای زیادی برای ملت ایران به همراه داشته است، خاطرنشان کرد: اگر امروزه ما در دنیا سربلند و سرافراز هستیم، به برکت دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان و ایثارگران در دوران انقلاب است.

حجت الاسلام سپاهی جاودانگی و مقاومت را از صفات شهدا برشمرد و گفت: شهدا با الگوگیری از فرهنگ جهاد عاشورایی حسینی هشت سال دفاع مقدس را خلق کردند و ما همواره مدیون خون شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه شهید حججی راه امام حسین(ع) را ادامه داد، گفت: شهید حججی با دادن جان خود در راه امام حسین(ع) به همه انسان ها فهماند که راه حسین برای تمام مردم باز است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خاش با بیان اینکه ایران اسلامی در طول انقلاب شهدای بسیاری به اسلام تقدیم کرده و جایگاه همه آنها در بهترین جایگاه نزد خداونداست، اذعان کرد: در بین شهدای والامقام انقلاب اسلامی ایران، شهید حججی به صورت ویژه مورد توجه خداوند متعال وملت ایران  قرار گرفته است.

حجت الاسلام سپاهی اظهار کرد: شهادت عاشورایی محسن حججی دل‌ها و قلوب بسیاری از مسلمانان جهان خصوصا جوانان همیشه در صحنه ایران را منقلب کرد و شهادت وی تجسم و نمایشی از عاشورای حسینی بود.

گفتنی است، یادواره شهید محمدگل شهنوازی نیز با حضور جمعی از مسئولین و مردم در شهرستان خاش برگزار شد.

نظرات بسته شده است.